• Головна
  • Прикарпатська спортсменка здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивного та бойового самбо
16:07, 16 листопада 2015 р.

Прикарпатка Олена Сайко у складі збірної України взяла участь у чемпіонаті світу зі спортивного та бойового самбо, який проводився в м. Касабланка (Марокко).

Учасниками змагань світового рівня, які проводилися під патронатом короля країни Мухаммеда VI, були представники 82 країн.

Змагаючись на чемпіонаті, наша землячка посіла третю сходинку спортивного п'єдесталу. В першій сутичці Олена перемогла камерунку, в другому поєдинку - спортсменку з Румунії. Принциповою для Олени стала сутичка з росіянкою, де Сайко поступилася. Також спортсменці довелося протистояти борчині з Турції.

Нагадаємо, Олена Сайко – заслужений майстер спорту України з самбо, срібна призерка з боротьби самбо на XXVII Всесвітній Літній Універсіаді 2013 року (м. Казань, Росія), бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби самбо (Хорватія), срібна призерка Всесвітніх ігор з єдиноборств 2012р., неодноразова призерка чемпіонатів Світу та Європи, чемпіонка та призерка чемпіонатів України з самбо та дзюдо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію