• Головна
  • Спортсменка з Прикарпаття зайняла призове місце на Кубку світу з веслування на байдарках і каное
16:10, 22 травня 2017 р.

Змагання нещодавно пройшли в Португалії, в місті Монтемор-у-Велью.

завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. На рахунку української збірної п'ять золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі.

Вихованка школи вищої спортивної майстерності управління спорту Івано-Франківська ОДА на цьому турнірі здобула дві бронзові нагороди. Дві олімпійські дистанції, на 200 та 500 метрів, принесли успіх нашій спортсменці та спортивне визнання світового рівня.

Зазначимо, Людмила Лузан тренується під керівництвом заслуженого тренера України С. Батомункоєва та представляє спортивний клуб «Альбатрос».

victoriya

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #ЛюдмилаЛузан #каное #бронза #кубоксвіту