ТОВ "Центр "Сервіс-Документ"

На жаль, оголошення застаріло
Надаємо послуги:
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА: рухоме майно; нерухоме майно; майно комерційного характеру
ЖИТЛОВІ ПИТАННЯ: передача у приватну власність громадян приміщень; переобладнання; надання дозволу на переоформлення договору-найму.
ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ПАСПОРТІВ НА ЖИТЛОВІ ТА НЕЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ
ПИТАННЯ ВІЗОВОГО ХАРАКТЕРУ: сертифіковані переклади, всі типи віз + навчання в ЄС, США, Англія: тури відпочинкові; круїзи; пошук нерухомості та юридичний супровід при купівлі; допомога у відкритті фірм, ПП в країнах ЄС та США.
СТРАХОВИЙ ПРОДУКТ: страхування по виїзду за кордон; страхування життя; автоцивілка; повне каско; страхування майна; інші види страхування з пропозицією на вибір у 6 страхових компаніях одночасно.
ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ПО ПИТАННЮ АРХІТЕКТУРИ: містобудівні умови та розрахунок; ДАБК; декларації про початок та закінченння будівельних робіт; видача сертифіката відповідності закінченого будівництвом об’єкта.
ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК; надання відомостей з ДЗК про земельну ділянку; видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок в суборенду.

Наша адреса: вул. Є.Коновальця, 7-Б.
Дії
В обранеВидалити з обраного