Обізнаність щодо сексуальної освіти дає можливість вчасно розпізнати і попередити сексуальне насильство, таким чином уникнувши численних фізичних та психічних травм. Правильне статеве виховання дітей дозволяє уникнути непорозумінь, запобігти небажаній вагітності чи хворобам, що передаються статевим шляхом серед підлітків.
Як розкрити власну сексуальність, як говорити з дітьми про секс — про все це і навіть більше ви можете дізнатись на лекціях з сексуальної освіти, яку проводить ініціатива «Дівчата творять».

Програма заходів:
5 жовтня
12:00 — лекція на тему «Вагітність, секс та післяпологова депресія» (міфи, прийняття свого тіла, секс після пологів, контрацепція та ГВ)
14:00 — кава-брейк
15:00 — лекція на тему «Як і коли говорити з дітьми про секс?» (анатомія і фізіологія статевої системи, як правильно доглядати за статевими органами, правило «трусиків», в якому віці варто починати розмову, секс і підлітки, контрацепція, як попередити сексуальне насильство дітей).
Відповіді на питання

6 жовтня
12:00 — лекція на тему «Я і моя чуттєвість» (значення усвідомлення сучасною жінкою власних анатомії та фізіології. Засоби контрацепції як спосіб турботи про себе. Попередження сексуального насильства).

Спікерки:
Оля Новак – лікарка, мама двох донечок, яка має власний досвід статевого виховання дітей, громадська діячка.
Наталка Махова – громадська діячка

Лекція безкоштовна за попередньою реєстрацією https://forms.gle/k7xqt8qz8kokniWm9

Координаторка проекту Оля Новак
0971551896
[email protected]

Ініціатива "Дівчата творять: сексуальна освіта" була створена ініціативною групою «Дівчата творять» у межах проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”, який реалізує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).