Повстанська Ватра - це унікальне поєднання кращих традицій патріотичних таборів з дискусійним майданчиком та волонтерською працею. Кожен учасник табору отримає корисний та веселий відпочинок в колі успішних людей, зосереджений в одному місці яке облаштовують для себе самі таборовики - Уніжу. 

Запрошені гості: 

Сотенний УПА - Мирослав Симчич - Кривонос.
Співак - Сергій Василюк - лідер гурту "Тінь сонця".
Натхненник і фундатор проекту "УНІЖ" - Влад Кириченко - засновник МА "Наш Формат".
Експерт Інституту Політичної Освіти - Олександр Солонтай - гуру молодіжного громадського руху та багато інших...

Що буде? 

На таборі Ви поспілкуєтеся з ветеранами УПА, фаховими істориками та дослідниками національно визвольної боротьби. 
Зможете перейняти знання від досвідчених громадських діячів, та людей які робили революцію на граніті і були керівниками помаранчевої революції. 
Подискутуєте з письменниками та філософами.
Поспіваєте при ватрі з відомими українськими музикантами.
Про табір: 

Патріотичний - це значить, що метою табору є пропаганда ідей українського націоналізму та вивчення історії національно-визвольних змагань українців, що на таборі вживається виключно українська мова і що всі учасники є патріотами України.
Молодіжний - учасником табору може бути лише молода людина від 16 до 26 років.
Волонтерський - це означає, що частину часу на таборі учасники приділять волонтерській роботі по облаштування території Кузні для себе та наступних подій.
Джамборі - в перекладі з мови індіанців означає "збір усіх племен після довгої війни" чи "велика рада". Табір-джамборі в сучасному розумінні означає: зліт, розваги і змагання з насиченою, цікавою, та корисною програмою.
Уніж - це місце для спілкування та спільної праці людей різних інтересів та професійної спрямованості, яких об’єднує бажання побудувати сильну та багату Україну.