Запрошуємо на виставку київського художника-абстракціоніста Максима Денисенко «ABSTRACT MIXOLOGY»

«Біле полотно – як біле світло, чиста першооснова, з якої все і розпочалося, народжує кольори, а з них з’являється форма, яка нібито оживає. Проте, навіть крізь наш світ щільної матерії, ми маємо змогу спостерігати, в собі і навколо, те чисте і біле світло, що було від самого початку. 
Назва «Абстрактна міксологія» похідна від ідеї зібрати роботи із різних періодів творчості, кольорових та технічних рішень у цілісну експозицію» - описує власну думку художник Максим Денисенко.
У своїх роботах майстер використовує фосфоресцентні та флюорисцентні спреї, акрил на полотні та дереві, що є абсолютно новою авторською технікою та стилем у живописі. У симбіозі фарби створюють неймовірні ефекти, які вражають уяву і викликають невідомі досі почуття та емоції, зупиняють думки. І споглядач занурюється у незвичні образи та форми.
"В роботах Максима є шалена динаміка та концепція, адже наразі в українському живописі з цим є деякі проблеми, - запевнив експерт, власник двох галерей Андрій Дудік. - У нього досить цікава техніка написання картин, а найголовніше – присутній безмежний потенціал для подальшого розвитку".