„Жодної миті без творчості”

Виставка дитячих робіт студії „Крилаті мрії” – це початок творчих відкриттів дитячого мистецтва, адже кожна маленька робота намальована дитиною несе у собі тепло, ніжність та щирі емоції. 
Основа картини це дитячий погляд, тому, що кожен колір на витворі передає внутрішній стан дитини. На картинах вони, як ніхто, яскраво передають свої емоції, переживання, настрій та почуття. В них народжується свій власний стиль, індивідуальне бачення робіт. Жоден професійний художник не зможе повторити шедевр, створений дитячими ручками, адже емоції, які передає картина властиві тільки дітям!
Учні студії працюють гуашевими фарбами. Цей матеріал дозволяє їм оволодіти технікою перекриття, дозволяє створити правильний підбір кольору, підібрати свій унікальний і неповторний мазок. 
У студії ми допомагаємо, пояснюємо як творити і вдосконалювати свої твори з власним баченням. Погодьтеся, їхні роботи – це хоч і маленький, але вже витвір мистецтва. Давайте разом підтримувати дитячі задуми і показувати їм правильну дорогу у цей широкий і надзвичайно цікавий світ мистецтва. 

Виставка присвячується батькам та учням студії!