Наступного тижня, 18 червня, відбудеться відкриття баскетбольної "Літньої ліги Івано-Франківська-2017" на вуличних майданчиках міста.

Як зазначають організатори, чемпіонат буде проходити у форматі 5Х5. На вулиці пройдуть матчі регулярної частини змагань, а вирішальні протистояння плей-офф зіграють у критих залах. Ігри розпочинатимуться не раніше 18:00, що пов’язано з високою температурою повітря у літні дні. Планується, що матчі відбуватимуться у суботу та неділю, але якщо організаторам вдасться знайти два майданчики, то ігри проходитимуть в один день, скоріш за все, в неділю.

Усі охочі взяти участь у змаганнях повинні подати офіційний лист-заявку, приклад якого капітани зможуть отримати на жеребкуванні змагань. Ця церемонія відбудеться 16 червня у с. Крихівці, вул. Двірська, 30, на території тенісного клубу "RestZone". Точний час організатори повідомлять згодом. 

Організатори наголошують, що розмір заявкового внеску залежатиме від спонсорів, але орієнтовно - від 1000 до 2000 грн. З них 75% команда має внести на жеребкуванні, а решту перед своєю першою грою.

Контактні дані та детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті обласної Федерації баскетболу.