5-6 серпня, на Німецькому озері, що в мікрорайоні Пасічна, проведуть Sport Fest. Усі охочі зможуть спробувати себе в двох десятках різних спортивних активностей, послухати цікаві лекції та скуштувати здорової їжі.

Подія відбудеться в рамках програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто".

Програма фестивалю розподілятиметься на три основні напрямки: індивідуальні та командні види спорту і лекторій. Вхід на всі заходи фесту - вільний.

Як повідомляють організатори, на Sport Fest представлять як традиційні, так і досить незвичні для Франківська види спорту. Серед них - лазертаг, петанк, бейсбол, алтимат, пляжний волейбол, футбол, пейнтбол, фітнес, йога, бадмінтон, паркур, настільний теніс, альпінізм, BMX, танці та інші. Окремо передбачена дитяча зона й активності для людей з особливими потребами.

Також учасники зможуть послухати цікаві та мотивуючі лекції від видатних спортсменів, тренерів та інших людей з царини спорту.

З детальною програмою фестивалю організатори ознайомлять уже найближчими днями.

За словами організатора фестивалю Ігоря Крицака, ця подія - можливість розкрити потенціал території навколо Німецького озера. "Цю рекреаційну зону незаслужено оминають увагою, і тому ми хочемо показати франківцям, як можна її використовувати, - зазначив Ігор Крицак. - Ми сподіваємось, що після фестивалю на цій ділянці вдасться облаштувати як мінімум одну спортивну зону вже до осені цього року".