Цієї осені ми приготували для вас дещо направду нове! Разом з першим пожовклим листям у Франківськ увірветься абсолютно нетривіальний український хіп-хоп. Буде щиро, хардкорно, качово, дещо жорстко але змістовно, та передусім нас чекає душевна бесіда на кухні.

 

Кашляючий Ед – львівський реп-виконавець з гурту «Глава 94», котрий займається цим жанром музики вже близько десяти років. За цей час були представлені один сольний і кілька командних релізів, серія відеокліпів, були проведені виступи в різних куточках країни.

 

«Переклад» - нова сходинка в становленні виконавця. В цьому альбомі він виходить за межі хіп-хопу, звичної змістової подачі і виконання. Ед експериментує з тематикою, жанровістю і виконанням. Реліз видався дуже особистим і щирим, проте різноплановим і багатовекторним. Інколи це щось інтимне, інколи - напіввигадане. В один момент Ед розповідає про муки в черзі в поліклініці, в інший - про почуття до матері. Назва альбому розкриває концепцію - Ед перекладає своє бачення, свої думки, свій космос на слова і музику.

Увага: Присутня агресивна та ненормативна лексика. Обмеження у віці: 18+.

 

Вартість квитків: 

100 грн до 1 вересня,

130 грн до 14 вересня

150 грн на вході