Професійний курс з підготовки до IELTS
Івано-Франківcьк
9 лютого - 10 березня , по суботах та неділях
32 години, інтенсив

Якщо ви готуєтесь до навчання за кордоном або плануєте емігрувати, то успішне складання IELTS є одним з найважливіших кроків на шляху до своєї мети. Сертифікат IELTS, що засвідчує ваш мовний рівень, є вимогою, без виконання якої пакет документів просто не приймають до розгляду.

Інтенсивний курс підготовки - це 32 години занять протягом 4 тижнів. Ми будемо працювати по 4 години в день по вихідних днях, тобто по суботах та неділях, що є ідеальним для старшокласників чи студентів, або тих, хто вже працює.

Готуватись до тесту необхідно ретельно, навіть якщо ви відчуваєте, що у вас достатньо високий рівень мови. IELTS тестує не тільки мову, як не дивно. Можна знати мову і при цьому не отримати відповідний бал на сертифікаті.

Цей тест, як і будь який інший тест, має набір своїх пасток, і наше завдання в тому, щоби навчитись їх бачити і обходити.
Ми будемо розбирати всі види завдань, всі види пасток, всі можливі підводні камені цього тесту для того, щоб звести кількість механічних, не пов'язаних із мовою помилок до мінімуму або і до нуля.

Отже, фактична сторона діла:

Коли?
По суботах та неділях з 9 лютого по 10 березня, з 09:30 до 13:30.


Аби стати учасником групи, необхідно залишити заявку на сайті myIELTS
http://myielts.info/uk/intensiv/mycity/
та пройти співбесіду для визначення мовного рівня.

Отримати більше інформації та залишити заявку можна на сайті myIELTS:
http://myielts.info/uk/intensiv/mycity/

До зустрічі :)
myIELTS
Меньше
Ближайшие даты
МАР2
Сб, 09:30–13:30