Представлено ряд домашніх ікон-картин вишитих бісером і кольоровими нитками. Тамара – людина з обмеженими можливостями від дитинства. Працює над іконами від 2001 року. Домашня ікона – унікальний соціокультурний феномен України за глибиною витоків та фольклорно-християнським характером іконографії.

За словами мисткині-аматора, вишивка допомогла їй позитивно думати про життя і про майбутнє. Перед творчим процесом Тамара молиться та приступає до Святих Таїнств Сповіді і Причастя. Творчість Стефінин Т.Б. віддзеркалює глибинні традиції та зв’язки з історичним минулим Прикарпаття. Запропоновані на виставці твори вирізняються багатим образним змістом, своєрідністю втілених в них естетичних поглядів. Ікони відображають національну свідомість автора. У творчих доробках Тамари відчутні соціальні та психологічні настрої, радість і драматизм водночас.

Яскравий колорит, довільне трактування культових канонів та безпосередньо-веселковий настрій хатніх образів зроблених Тамарою Стефінин – це відображення народного менталітету і важливої сакральної домінанти у її житті. Твори представлені на виставці можна придбати за помірною ціною.