Харківській групі PUR: PUR днями виповнилося 8 років. За плечима у музикантів сотні концертів, десятки фестивальних виступів, кілька альбомів і своя віддана армія фанатів. Однак на всю країну вони прогриміли тільки зараз – тріумфально “увірвавшись” у фінал українського відбору Євробачення і зайнявши там четверте місце. І зробили вони це в класичному для себе стилі – атмосферно, таємниче і безмежно красиво.

 Тож не дивно, що для багатьох останнім часом PUR: PUR стали справжнім музичним відкриттям. Але і сам колектив продовжує відкривати і досліджувати себе, постійно експериментуючи і закручуючи формати в фантасмагоричний клубок казкових і хвилюючих історій. І коли ви починаєте досліджувати цей коктейль електронно-акустичних полотен, звучить над ними вкрай чистим (або як сказав Костянтин Меладзе “джерельний”) вокал Нати Сміріної, то стає незрозуміло, де починається реальність, а де справжня магія.

 І тепер у всіх  є прекрасна можливість спробувати розібратися в цій загадці. Ну або ж просто послухати одну з найбільш самобутніх музичних формацій України. Воно дійсно того варто.