За останні роки проведення даних практик - те, що відбувається, кожного разу дивує своєю новизною і свіжістю навіть мене - як ведучого.

Запрошую тих із вас, хто шукає більше, ніж здатен уявити, в неймовірну подорож у віртуальний світ без комп'ютерних систем. Це світ, який я колись давно відкрив для себе і тепер щодня відкриваю його іншим.

НЕВИЧЕРПНІ РЕСУРСИ, ЩО ДОСІ В ТОБІ ПРИХОВАНІ

У людині закладено величезний потенціал до розвитку і самозцілення.
Роки самостійної практики й досвіду цілительства дозволяють мені з впевненістю стверджувати це. Проте даний ресурс знаходиться в підсвідомості. Щоб звернутися до цього ресурсу і задіяти його, людині потрібно увійти в незвичайний стан свідомості - послабити увагу на подразники, при цьому зберегти стан глибокого та повного самоусвідомлення. Я досягаю необхідного стану свідомості завдяки технікам медитації - і готовий поділитися техніками і ключами з усіма бажаючими - як на даній зустрічі, так і (за потреби) в індивідуальних бесідах.

ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ МОЖНА ОТРИМАТИ ЧЕРЕЗ МЕДИТАЦІЮ?

Медитація дає рівно стільки, скільки людина готова взяти в даний момент.
У Вас є шанс опрацювати і звільнитися від такого психоемоційного баласту як страхи, образи, смуток, хронічна втома; вивільнити енергію для розвитку здібностей чи вирішення життєвих задач;
а для тих, хто приймає 100% відповідальність за своє життя - отримати самосцілення від хронічних та прогресуючих хвороб, звільнитися від залежностей (і в тому числі алкогольної та наркотичної). І все це тільки вершина айсберга!
Тиша не порожня, вона сповнена відповідей. Мій досвід роботи з людьми говорить: кожен отримує внутрішній поштовх, необхідний САМЕ ТУТ І ТЕПЕР, навіть у тому випадку, якщо ним рухає чистий інтерес.

ОТОЖ, 29 вересня я проведу зустріч, де поділюся власним досвідом віртуальних подорожей і проведу першу медитацію для бажаючих.

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА ЗУСТРІЧІ?

Питання, відповіді, техніки, і обов'язково - практична частина, в якій ми балансуватимемо на грані можливого і трішки за.

Тривалість: 70-90 хвилин

В зв'язку з тим, що кількість учасників обмежена розмірами залу, слід попередньо зареєструватися на зустріч за телефонами:
☎ 0999067579, ☎ 0976612919 (Віталій) або ☎ 095 513 32 11 (Анастасія)

Чекаю на Вас
29 вересня о 19-30
за адресою вул. Незалежності, 87, м. Івано-Франківськ (у залі Сімейного Фітнес Клубу "Анастасія")