ВИСТАВКА РОБІТ переможців, лауреатів та учасників
регіонального етапу 13-ої щорічної Національної 
виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі - 2016".
Щорічно у жовтні Державне підприємство “Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” організовує та презентує виставку робіт учасників регіонального етапу Національної виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.
Щорічна Національна виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проводиться з метою формування у свідомості дітей — наймолодших споживачів суспільства – асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію, а також з метою популяризації руху запідвищення якості життя в Україні.
В рамках проведення конкурсу юні художники Прикарпаття віком від 5 до 17 років мають чудову нагоду реалізувати власні творчі здібності і таланти та представити наш регіон у Києві під час Всеукраїнського етапу виставки.
Цього року до участі у виставці-конкурсі було заявлено 100 робіт, які виконувались у 3-х номінаціях: "Я пізнаю якісну продукцію”, “Ми – архітектори якісного світу”, “Кращий плакат на споживчу тематику”, причому за відповідними трьома віковими категоріями: 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.
Цьогоріч активно заявили про себе як учасники конкурсу учні Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості, Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості, Міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м.Івано-Франківськ), Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції, загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківська.
Регіональним конкурсним журі визначено 9 робіт дітей-переможців, які у відповідних номінаціях та вікових категоріях зайняли перші місця. Крім того, ще 22 роботи зайняли призові місця (друге і третє). Отже загалом, призові місця присуджено 31 роботі. Журі також було відзначено 11 робіт, які не ввійшли до числа переможців, але виділялись технікою виконання, креативністю, творчим підходом і розкриттям тематики.
Щороку, і цей рік не є виключенням також, організатор регіонального етапу конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” – ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" відзначає дипломами та подарунками переможців та лауреатів конкурсу. Цьогоріч Державне підприємство "Івано-Франківськстандарт-метрологія" підготувало і вручило 42 відзнаки на відкритті виставки, яке відбулось у Фортечній галереї "Бастіон" 12 жовтня. Виставка триває з 12 по 26 жовтня 2016 року і всі 100 робіт експонуються на ній, тож діти, їх родичі, однокласники та друзі, а також мешканці міста можуть побачити якісний світ очима дітей. Виставку організовано в рамках відзначення професійного свята "Дня працівників стандартизації та метрології" та Всесвітнього дня стандартів.