В цю суботу (19 листопада) о 15:00 та 18:00 до інтелектуала, процвітаючої та успішної людини, який ідентифікує себе як «доктор медицини», прийдуть дивні пацієнти. Двоє людей різного віку та темпераменту. В одного з них на плечі вже 25 років висить заряджена рушниця і обоє мають нестерпне бажання нарешті вистрілити. Що буде далі? А далі розгорнеться динамічне та яскраве видовище з непередбачуваним фіналом.
У виставі піднімаються близькі багатьом теми особистого вибору, компромісу з власною совістю, страх перед диктатом зброї та людської пасивності. Складність тем аж ніяк не послаблює динаміку та яскравість дійства, тому що тут тісно переплелись інтелектуальний гумор С. Мрожека (п’єса «Кароль») і тонка метафоричність розуміння справжніх цінностей І. Вирипаєва (п’єса «Сни»).
Вистава «Убити Кароля!» - це імпульс до діалогу з сучасним, думаючим глядачем. Приходьте. З нетерпінням чекаємо на зустріч!

Режисер-постановник, музичне оформлення - Андрій Кирильчук
Сценографія - Марта Бельмета
Помічник режисера - Андрій Фелик

В рамках творчої лабораторії "Франківська режисерська майстерня" під керівництвом н.а. України Ростислава Держипільського.

Квитки можна придбати в касі театру. Каса працює з 11:00 до 18:00. Обідня перерва з 14:00 до 15:00.