Виставка - презентація друкованої продукції «Сторінками української книги» до Дня української писемності і мови та відзначення в області Року Івана Франка

9 листопада, середа

12.00 Урочисте відкриття заходу:

Театралізоване дійство за участю акторів Театру фольклору, народних свят і видовищ, самодіяльних виконавців та колективів.

Літературні читання учнівської молоді «У далеку дорогу життя Франкове ми візьмемо слово». 

13.30 Презентація фотовиставки «Тримай книгу», організованої бібліотекою ІФНМУ в рамках інформаційної кампанії «Все починається з бібліотеки» за підтримки громадської організації «Інститут політики та урядування» і Посольства США в Україні.

14.00 галерея «Арт-на-Мур» 

Презентація редакції Всеукраїнського дитячого журналу «Дзвіночок» з нагоди 85-річчя часопису за участю головного редактора журналу, члена Національної спілки письменників України, лауреата Міжнародної літературної премії ім. Дмитра Нитченка Лесі Пилип'юк-Диркавець. 

15.00 галерея «Арт-на-Мур» 

Зустріч з лауреатами міської премії імені Івана Франка заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Кукурузою, членом ОО НСЖУ Іваном Нікітіним та краєзнавцем Іваном Бондаревим. 

16.00 галерея «Арт-на-Мур» 

Презентація книги Оксани Кузів «Назови мене своєю». 

18.00 Підбиття підсумків та нагородження переможців літературного конкурсу «З точки зору осені».


10 листопада, четвер

12.00 галерея «Арт-на-Мур» 

Презентація путівника «По місцях перебування й увіковічення пам’яті Івана Франка на Прикарпатті», збірки М.Косила, Б.Гавриліва «Каменяр і Прикарпаття» за участю начальника управління культури, національностей та релігій, кандидата історичних наук Володимира Федорака. 

12.30 галерея «Арт-на-Мур» 

Презентація збірки творів І. Франка «Ось під нами Черемош ізвився» за участю упорядника видання, завідувач Криворівнянського літературно-меморіального музею І. Франка Ганни Луцюк та директора видавництва «Писаний камінь» Михайла Павлюка. 

13.30 галерея «Арт-на-Мур»

«Ставимо кому. Розмова про те, як пропонувати літературу цікаво». Презентація літературного телепроекту письменника та журналіста Богдана Ославського «КОМА». 

14.30 галерея «Арт-на-Мур» 

Презентація поезії та арт-буку «Инча» лауреата літературної премії імені Бориса Нечерди Власти Власенко. 

15.30 Презентація книги директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, лауреата премії імені В. Чорновола Богдана Томенчука «Місто героїв і понятих». 

17.00 Урочисте закриття.

Організатори:

управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління культури національностей та релігій облдержадміністрації.

За сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Театру фольклору, народних свят і видовищ, Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей. 

Інформаційна підтримка: ОТБ «Галичина», Філія НТКУ - Івано-Франківська регіональна дирекція «КАРПАТИ», ТРК «РАІ», ТРК «ВЕЖА» ТРК «3-Студія», ТРК «Канал 402».