Спостерігаючи за сучасним суспільством, ми часто бачимо сильних жінок, які виконують чоловічі обов'язки, займають керівні посади та відкрито демонструють свою незалежність. Така жіноча поведінка викликає різну реакцію: хтось захоплюється нею, а для когось це просто неприйнятно і сприймається як чергова спроба привернути увагу до себе. Однак, не кожен знає що приховує сильна жінка глибоко всередині. У кожної своя історія. 
Я як фотограф завжди намагаюсь дивитися глибше та бачити більше аніж те, що нам відкрито демонструють. Образ сильної, вольової жінки мене давно цікавив і притягував настільки, що я навіть пішла на ризик. Наважившись вийти за рамки суспільної думки та зламати стереотипи, я вирішила представити жінку не ніжною і тендітною, а по-справжньому сильною та в чоловічому образі. Так і народилася ідея фотоконцепту Фактор Бета. Я поділилася цим задумом зі своєю ідейною товаришкою Василиною і ми негайно ж взялися до справи. Чесно кажучи, мені надзвичайно приємно, що поряд є така людина, яка розуміє тебе з півслова, півдумки. Отож, ми почали детально вивчати різні типажі чоловіків і “накладати” їх на жіночу зовнішність.

Василині Павлюк було цікаво долучитися до роботи над фотоконцептом, адже на відміну від образів для ТБ, фільмів та реклами, тут праця полягала у створенні незвичного гриму. 
Це був своєрідний виклик для неї і додаткова можливість повправлятися у використанні різних технік та прийомів для того щоб змінити форму обличчя та надати йому потрібних рис. У процесі роботи над образами застосовувалися елементи пластичного гриму, пастежу та світло-тіньове контурування обличчя за допомогою текстур як на водній, восковій так і на спиртових основах. Частіше я працювала з аерографом, аніж з кистями. Завдяки цим прийомам та інструментам, вдалося досягти поставлених цілей та видозмінити риси обличчя моделей, у нашому випадку – зробити його схожим на чоловіче. Для деяких образів, використовувались елементи лінійного зістарювання обличчя та зони шиї. Також ми використовували гримерський матеріал для виготовлення волосяних накладок для обличчя та грудей, а цей процес був доволі кропіткий та тривав годинами.

Процес роботи над фотоконцептом виявився дуже цікавим. Під час зйомки, ми спостерігали за справжніми перевтіленнями: жіноча сутність моделей відходила на другий план і проявлялась їх чоловіча енергія, мужність та сила. Тоді вирували щирі емоції і потік нестримної енергії, який так давно вже прагнув волі. Бажаного результату ми досягали тоді, коли “жінка” повністю зникала, а дивлячись на фото, учасниці концепту просто не впізнавали себе. 
Нам вдалось створити 13 чоловічих образів і всі такі різні: смішні, серйозні, сумні, андрогінні, до болю правдиві, чуттєві. Звісно, для одного з них моделлю стала я сама. Мені було незвично і цікаво водночас. Однак, цікавість взяла гору. Напевно кожній жінці було б цікаво побачити який би з неї вийшов чоловік?