Персональна виставка Наталії Попик 

З 13 по 27 листопада 2016 року у Фортечній галереї "Бастіон" представлена персональна виставка Наталії Попик. На виставці будуть представлені живописні роботи художниці, а також розпис на склі.
Наталія Іванівна Попик народилась 6 жовтня 1989 року на Львівщині. Художню освіту здобула в Самбірському педагогічному коледжі ім. І. Филипчака у 2009 р., також у 2012 р. закінчила Інститут мистецтв ПНУ за спеціальністю художник – дизайнер. З 2013 року працює дизайнером в студії "Kvitka-room". У січні 2016 року Наталія Попик представила свою першу виставку під назвою «В очікуванні дива» у Фортечній галереї "Бастіон". Художниця є активною учасницею в організації творчих заходів для дітей.
Персональна виставка – це показник певних творчих досягнень, накопичення нових вмінь та навичок, що мовою мистецтва передає своє бачення навколишнього світу.
Н. Попик працює в техніках станкового олійного живопису та розпису на склі. У роботах Наталії переважають натюрморт і побутовий жанр. Яскравий кольорит і композиційне втілення додають індивідуальної особливості творів художниці.
У своїх картинах «Ангелятко», «В очікуванні дива», та ін. художниця передає своє відчуття любові і радості, віри і добра, світла і надії. Розкриває сприйняття навколишнього світу в різноманітті ідей та настоїв. Наталія показує наскільки важливо інколи побачити світ, через призму свого серця.
Виставка триватиме з 15 по 27 листопада 2016 року за адресою: фортечна галерея "Бастіон", пров. Фортечний 1, 
м. Івано-Франківськ.