Бабак Віктор Михайлович 
Народився і проживаю в Івано-Франківську.
Люблю подорожувати, особливо до Єгипту. Захоплююсь дайвінгом і снорклінгом.
Побувавши на Африканському континенті, а саме на курортах Єгипту, і занурившись у найтепліше море світу, я був вражений різномаїттям барв і формою його мешканців.
Змалку, переглядаючи світлини та фільми про мешканців підводного світу, я з захопленням дивився на ці творіння природи. Та по-справжньому закохався в них лише пірнаючи у Червоне море, роздивляючись їх зблизька і фотографуючи.
Малюючи їх саме у такому зображенні, я хотів показати створені природою дивовижні форми і кольори мешканців коралових рифів. Тільки у такому вигляді можна побачити всю красу забарвлення танеповторну форму цих риб.
Подарована моїми друзями пачка пастелей, стала поштовхом до спроби показати глядачам цих дивовижних створінь і їх неймовірну колористику та дивовижну форму.
Тепер ви можете милуватися їхньою красою. Всіх видів жителів коралових рифів не злічити, але я спробував вибрати декілька на мій погляд унікальних екземплярів. На цій кількості я не збираюсь зупинятися і буду поповнювати свою колекцію і надіюсь у майбутньому ще колись виставити їх на Ваш огляд.
На жаль, екологічні негаразди сприяють винищенню коралових рифів, а з ними і їх мешканців. Вчені всього світу б’ють на сполох про проблеми збереження всіх рифів, яких з кожним роком стає все менше і менше. За останні 15-20 років, як через погіршення екології так і через промисловість вже винищено майже 70% коралових рифів.