Здається, бути ефективним в сучасному світі просто. Тисячі можливостей для саморозвитку, оточення, що мотивує і підштовхує до руху, книги, хобі, спільноти, захоплення. Загалом все, щоб вам було простіше знайти себе та додати своєму життю трохи сенсу та цілей.
Однак насправді цей потік змін та мотивації часто приводить до протилежного - розгублення.
Вільного часу з кожним днем стає все менше, цілей та планів все більше, напрями, в яких ти хочеш рухатись, стає все важче підрахувати і вибір і самоорганізація знову займають перше місце в твоїй свідомості.
Кінцева мета вже не так чітко зрозуміла і зовсім скоро починає здаватись, що твоя ефективність падає з дня в день.
Але це не так! Навіть, якщо гроші в гаманці теж кудись непомітно зникають, навіть, якщо всі твої фінансові цілі відходять на другий план. Це не так.
Запам'ятай, що насправді це лише гра твоєї свідомості, втрачені орієнтири і підтримка, тимчасовий розряд акумулятора від постійного-постійного руху та пошуку.
Розумієш про що я?
То, може, поговоримо про це осіннього недільного ранку? Це замінить тобі найкращий відпочинок, обіцяю. Такі розмови ніколи не проходять повз твою свідомість та твій заряд акумулятора, вони підживлюють, наводять порядок всередині та допомагають зрозуміти те, що ти зазвичай і сам знаєш, але боїшся собі в цьому зізнатись.
Місце - ресторан "Zdorovyu" (вул.Володимира Великого, 10б)
Час - 29.10(неділя) о 12:00
Реєстрація - 0953601141 або при заповненні формиhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdo3tsTu_XNe05F4RvCYSyk-5Mqdod4fLee0eO6P_PTbfLO6g/viewform
Вартість - від 50 гривень (за бажанням, можна залишити більше)!