Ведучий тренінгу - Андрій Сподін - засновник і генеральний директор Міжнародного освітнього центру "Inten", автор інноваційної методики "Продуктивне мислення", яка включає в себе 4 курси: МЕГАшвидкочитання, МЕГАпам'ять", "МЕГАкреатив" і "МЕГАнавчання", бізнес-тренер, сертифікований коуч, провідний експерт на бізнес-форумах, конференціях, телепередачах!

Мета тренінгу:- пришвидшення базових навичок читання без втрати розуміння тексту;- швидке опрацювання будь-якої інформації;- розвиток лідерських якостей;- тестування нових, інноваційних методик навчання;- отримання особистих, виміряних результатів швидкочитання.

Для кого тренінг:- топ-менеджерів, власників бізнесу;- школярів та студентів;- юристів, іт-спеціалістів, менеджерів з продажу;- батьків дітей 9+;- всім, хто прагне потренувати мозок, покращити пам'ять, розвиватися!Програма тренінгу:- пришвидшення роботи мозку за допомогою вправ на розвиток дрібної моторики рук;- розвиваючі динамічні ігри;- розширення кута зору;- керування внутрішньою артикуляцією за допомогою ритму;- «квантовий стрибок» — перехід з горизонтального на вертикальне читання;- вимірювання початкового і кінцевого результатів швидкості читання та розуміння тексту;- консультації тренерів;- рекомендації щодо вибору необхідної програми навчання та розвитку;Тривалість тренінгу: 3 годиниДата і час проведення: 25 листопада 2017 року (субота) з 15:00 до 18:00.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Університет імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35.Вартість для дорослих і дітей 9+:- до 23.11 - 100 грн;- починаючи з 23.11- 200 грн.Реєстрація: https://goo.gl/forms/

 тел. 0974321407 (Марія)