Організатори форуму неформальної освіти “(не)Форма: Навчальний простір. Спільноти, що навчаються. Міста, що навчаються” запрошують журналістів на прес-конференцію. Прес-конференція відбудеться в громадському ресторані Urban Space 100 (вул.Грушевського, 19).

Учасники прес-конференції:

Наталя Трамбовецька, ГО «Інша Освіта», співкоординаторка форуму, (Кременчук)
Ольга Скобіна, асоціація тренерів АРТа (Санкт-Петербург, Росія)
Сергій Никоноров, Координатор громадської ініціативи "What IF"/ співзвсновник РобоклубІФ (Івано-Франківськ)
Віктор Кімакович, директор департаменту освіти і науки Івано-франківської обласної державної адмінстрації

Спікери розкажуть про наступне:

- про Форум неформальної освіти “(не)Форма”;
- чому тема міст, що навчаються, актуальна для українських та російських міст;
- про співпрацю між неформальною та формальною освітою і ІТ-бізнесом для розвитку навичок програмування як “нової писемності”
- про співпрацю ініціатив неформальної освіти з формальними освітніми інституціями в Івано-Франківську


ДОВІДКА ПРО ФОРУМ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ (НЕ)ФОРМА

Вперше міжнародний форум неформальної освіти “(не)Форма: Навчальний простір. Спільноти, що навчаються. Міста, що навчаються” відбудеться в Івано-Франківську 13 – 16 грудня.

Участь у ньому візьмуть близько 50 професіоналів, експертів та практиків зі сфери неформальної та експериментальної освіти з різних міст і сіл України (Черкаси, Жовті Води, Одеса, Чернігів, Запоріжжя, Чернівці, Львів, Київ, с.Нирків Тернопільської області, Івано-Франківськ), Білорусі, Молдови, Польщі, Німеччини та Росії. 

Метою форуму є експертний діалог у професійному колі. Разом учасники та учасниці розбиратимуться з темами навчальних просторів та спільнот / міст, що навчаються, шукатимуть приклади та моделі для експериментального та горизонтального навчання та обмінюватимуться іншими актуальними трендами у неформальній освіті – від гейміфікації та застосування змішаних форм навчання до монетизації в неформальній освіті як креативній індустрії.

Участь у програмі форуму візьмуть зареєстровані учасники, проте він матиме низку відкритих для всіх охочих подій. Зокрема, 

13 грудня о 14:30 – відкрита лекція "Місто, що навчаються та спільноти, що навчаються: Будуючи міста та спільноти для глобального світу". 
Лектор: Роб Марк, старший науковий співробітник Університету Ґлазґо та Дослідницького центру вищої освіти (HERC) Університету Дубліна (Камерна сцена Івано-Франківського музично-драматичного театру ім.Франка, вул. Незалежності, 42).

15 грудня о 20:00 – перший у Франківську концерт гурту “Вагоновожатые” на Промприладі (вул. Сахарова, 23).https://www.facebook.com/events/325115391301521/ 

Форум організовано ГО “Інша Освіта” та спілкою MitOst e.V. в рамках проекту “Діалог заради змін” та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Форум відбувається завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду ім. Роберта Боша. Партнером форуму є “Промприлад. Реновація”. Логістичні рішення забезпечує Агенція освітніх івентів ІНШІ. 

Із запитаннями звертайтеся до Світлани Ославської, 066 773 41 61