Щоби купити столовий посуд, який буде виглядати стильно та тішити високою якістю, радимо звернути увагу на асортимент магазину «Пан Баняк». Тут ви знайдете посуд на будь-який смак – класичні та прості пропозиції (які стануть ідеальним вибором для традиційних ресторанів або для прихильників мінімалізму), а також більш яскраві та оригінальні сучасні варіанти.

  • склянки та чашки;

  • прибори – ножі, виделки, ложки;

  • набори тарілок – плоских та глибоких, а також бульйонниць;

  • блюда та салатниці

В каталозі Pan Banyak доступний широкий вибір матеріалів – так, можна купити столовий посуд зі скла, кераміки, емалі, нержавійки, кришталю, фарфору та багатьох інших матеріалів. Окрім цього, кожен покупець може як самостійно замовити одиницю товару, так і купити набори посуду для дому чи ресторану.

Де купити посуд кухонний за вигідною ціною? «Пан Баняк» – вибір рестораторів та домогосподарок

«Пан Баняк» – інтернет-магазин посуду, якому вдалося завоювати популярність як серед власників та працівників ресторанів, так і в кола звичайних домогосподарок. Увесь секрет в тому, що магазин пропонує якісний та вишуканий професійний посуд за вигідними цінами, які підходять не лише ресторанним власникам, але і людям, які куховарять удома.

Зазвичай власники ресторанів обирають сервізи столові в максимально стриманому та базовому дизайні. Такі набори частіше за все виконані дуже акуратно й витончено і створені в приємному білому кольорі. Вони чудово вписуються в будь-яку концепцію і завжди виглядають дорого і презентабельно. Такі набори від марок на кшталт Luminarc, Thun, Arcopal та інших можна замовити на сайті «Пан Баняк». Усі бренди, які створюють ці набори, співпрацюють з популярними та статусними ресторанами по всьому світу. Тому покупець завжди може розраховувати на високу якість.

Pan Banyak: великий вибір кухонного посуду в різних стилях

Деякий кухонний посуд, купити який можна на сайті «Пан Баняк», виконаний в оригінальному сучасному дизайні – незвичні та оригінальні малюнки, витончені візерунки, насичені кольори роблять столовий посуд більш яскравим та чудово доповнюють затишну домашню кухню. Також тут можна замовити прості мінімалістичні набори і вишуканий та делікатний посуд з фарфору, порцеляни та інших матеріалів. Широкий асортимент – це можливість запропонувати ідеальний варіант для кожного клієнта!

 

Завжди доступна ціна, швидка доставка та своєчасність у виконанні замовлень, а також приємний сервіс, – це переваги, які «Пан Баняк» здатен гарантувати усім покупцям!