"Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці": медики обговорили питання вакцинації проти поліомієліту

Сьогодні в Івано-Франківську відбувся захід на тему: «Вакцинація: чому це проблема в Україні», на якому обговорювалися питання, що стосуються аспектів проведення імунізації, зокрема, проти поліомієліту.

Журналісти цікавилися причинами, що спонукали до проведення в Україні вакцинації проти цієї недуги, її наслідками та запитували про якість вакцини, її виробників, побічні дії після щеплення, - пише 0342.ua.

Медики зосередили увагу на тому, що поліомієліт – це невиліковна хвороба, яка належить до захворювань із надзвичайно швидким поширенням, і може спричинити надзвичайну ситуацію.

Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці

«Поліомієліт в Україні – це те саме, що ебола в Африці, – висловила переконання Марія Бойко. – Коли є спалах якоїсь хвороби, проти якого не винайдено дієвих засобів боротьби,  стандартна світова практика передбачає проведення вакцинації».

Як зазначалося, в Україні наразі триває процес вакцинації проти поліомієліту. При цьому використовується вакцина французького виробництва, яка має міжнародний сертифікат та термоідентифікацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завершився перший раунд додаткової імунізації від поліомієліту - більше половини дітей в Україні вакциновані

Упродовж другого туру в Івано-Франківській області вакциновано майже 50% від загальної кількості дітей, які підлягають імунізації. Однак, щоб виробився колективний імунітет від страшної хвороби, медики світу зазвичай рекомендують імунізувати 95% осіб. Тож лікарі Прикарпаття закликають зважити всі ризики та убезпечити дітей від проявів поліомієліту, зробивши вакцинацію. 

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )