• Головна
  • СЬОГОДНІ «ГОВЕРЛА» ЗІГРАЄ З ЛІДЕРОМ СУПЕРЛІГИ «БУДІВЕЛЬНИКОМ»
17:30, 7 березня 2012 р.

СЬОГОДНІ «ГОВЕРЛА» ЗІГРАЄ З ЛІДЕРОМ СУПЕРЛІГИ «БУДІВЕЛЬНИКОМ»

До матчу з лідером чемпіонату Суперліги "Говерла" підходить після переконливих перемог над "Миколаєвом" й "Одесою" та перебуваючи в гарному настрої...

Щоправда, те ж саме можна сказати й про столичний клуб, який після невдачі в Маріуполі обіграв "Черкаські Мавпи", "Ферро-ЗНТУ" та "Хімік".

Втім, до Івано-Франківська "Будівельник" вирушив без новачка Луїса Флореса, який прилетить у Київ саме в день гри і зі своїми новими партнерами познайомиться згодом.

І "ведмеді", й "будівельники" в останніх поєдинках набрали хороший хід, тож третя в сезоні команд обіцяє подарувати вболівальникам цікавий баскетбол.

Принаймні, не менш цікавий, ніж той, який суперники демонстрували у двох попередніх матчах. Так, у першому колі івано-франківці лідирували протягом більшої частини матчу, однак у четвертій чверті підопічні Звєздана Мітровича зуміли переломити хід гри та виграти з рахунком 73-64. Дабл-даблом (17 очок + 13 підбирань) відзначився лідер "Будівельника" Зак Морлі. Кевін Тіггс приніс "Говерлі" 18 очок.

Матч другого кола, що завершився з рахунком 61:60 на користь "Говерли", складався ще більш драматично. Його долю вирішили кидок Данте Свонсона за дві секунди до фінальної сирени та пробіжка Дмитра Забірченка, який змарнував бодай примарний шанс змінити підсумковий рахунок.

Безумовно, найбільш цікавим у завтрашній грі обіцяє стати протистояння форвардів обох команд, враховуючи, яку форму в останніх поєдинках набрали Кевін Тіггс і Брайан Грін, а також гру, що її демонструють Суад Шехович і Зак Морлі. В будь-якому випадку, безкомпромісна боротьба з першої до останньої хвилини гарантована, пише офіційний сайт Суперліги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію