При виборі житла варто звертати увагу на теплові параметри новобудови

Вплив підвищення тарифів на вибір нового житла.

Економічна криза впливає на всі без винятку сфери нашого життя, в тому числі й на вибір житла при спробах придбати помешкання відповідно до власних фінансових можливостей. Одним з чинників, що не дає розслабитись власнику новобудови у Львові, Івано-Франківську, Одесі чи іншому місті є постійне підвищення витрат на утримання житла. Ріст тарифів змушує хазяїна омріяного помешкання замислюватись про це ще на етапі пошуку відповідної новобудови. Про які ризики потрібно пам’ятати майбутньому власнику?

По-перше, тепло витрачається на обігрів не площі квартири, а її об’єму. Тобто, опалення квартири зі стелями висотою три метри буде коштувати дорожче, ніж такі самі апартаменти з висотою два з половиною метрів. І якщо у вас немає якихось упереджень, то з точки зору зменшення витрат краще вибрати низьку стелю. У даний час використовуються чотири основні технології спорудження багатоповерхових будівель, що відрізняються одна від одної багатьма параметрами. Тому перед прийняттям рішення про придбання того чи іншого помешкання варто зважити всі за та проти. Розберемо їх особливості з точки зору привабливості для користувача та платника послуг за ЖКГ.

Найдешевше житло будується за панельною технологією. Особливістю його спорудження є висока швидкість робіт і малий термін між початком та введенням в експлуатацією повністю готового об’єкта. Це може бути важливим у випадку термінової потреби в житлі. В той же час, оскільки залізобетон дуже поганий теплоізолятор, то витрати на опалення будуть захмарними. Тому, перед тим, як придбати житло в такому будинку краще пересвідчитися, що забудовник вжив заходів по додатковій теплоізоляції стін. Інакше доведеться сплачувати великі рахунки за опалення або за свій кошт трохи згодом проводити утеплення будинку.

Іноді з метою економії забудовник встановлює дешеві, але не дуже якісні вікна. Тому треба пересвідчитися, що вам не доведеться самотужки міняти їх на нові, оскільки, як стверджують спеціалісти, близько тридцяти відсотків тепла втрачається саме через неякісні вікна. Крім того, не варто забувати, що навіть якісні вікна бувають різні за класом енергозбереження.

Цегляні будинки останнім часом також стали утеплювати пінополістіроловими плитами або мінераловатним теплоізолятором. Особливо це важливо для будівель з силікатної цегли, оскільки вона набагато гірший ізолятор, ніж керамічна. У випадку покриття фасаду теплоізолятором повинні бути вжиті заходи для захисту від вітру та атмосферних випадів. Те саме стосується будинків збудованих по монолітній та монолітно-цегляній технологіях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі