• Головна
  • Вибираємо інгалятор для домашнього користування
Реклама
17:32, 4 липня 2016 р.

Вибираємо інгалятор для домашнього користування

Реклама

Сьогодні інгаляційні методики широко застосовуються в лікуванні гострих і хронічних захворювань верхніх, а також нижніх дихальних шляхів. Саме з цієї причини так популярно сьогодні використання інгаляторів, принцип дії яких ґрунтується на перетворенні рідкого лікарського засобу в аерозоль, зберігаючи при цьому всі його корисні властивості. Хмара, яку утворює інгалятор, доставляється безпосередньо в дихальні шляхи, в чому і полягає його терапевтична дію. Хворий при вдиханні лікарського засобу, починає відчувати себе краще. Інтернет-магазин може запропонувати різні інгалятори, серед який слід виділити інгалятори Омрон на сайті med-magazin.com.ua, а також небулайзери в м. Івано-Франкцвськ та інших населених пунктах країни за доступними цінами. На які ж параметри потрібно звернути увагу при виборі інгалятора? Які переваги та недоліки різних видів?

Щоб не зробити помилку при виборі інгалятора, який буде використовуватися при лікуванні в домашніх умовах, потрібно знати, які види приладів існують. Потрібно вивчити їх відмінності і технічні характеристики, а не просто покладатися на поради знайомих, вибираючи такий самісінький прилад, як у них, тільки тому, що він добре їм підходить. Потрібно розуміти, що кожен з нас індивідуальний, тому і підбирати інгалятор потрібно конкретно для власних потреб.

Великою популярністю сьогодні користуються небулайзері, тому доцільно буде зупинитися на них більш детально.

Існують такі види небулайзерів:

  • Ультразвукові. Високочастотний ультразвук впливає на лікарський розчин, утворюючи аерозольну хмару. Можуть використовуватись для розпилення далеко не всіх лікарських препаратів. Застосування небулайзерів такого виду дозволяє обробляти всю поверхню системи дихання, надаючи ефективне терапевтичну дію при застудах. Можна використовувати в різному становищі тіла, відрізняються зручною експлуатацією. Є також мобільні моделі на батарейках. Вони працюють тихо, можуть використовуватися для інгаляцій дорослим і дітям. Найбільш істотним недоліком можна назвати те, що ультразвук може зруйнувати більшість активних речовин лікарських засобів, що робить їх застосування неефективним. Недолік також в додаткових витратах на придбання чашок для ліків.

  • Компресорні. Для створення аерозольного хмари вони використовують компресор, що подає крізь невеликий отвір камери потік повітря з ліками. Цей вид небулайзеров найпоширеніший, тому що в ньому можна застосовувати практично всі лікарські розчини. Ці небулайзери можуть розщеплювати активні речовини лікарських засобів на дрібні частини і транспортувати їх в ті відділи системи дихання, які найбільш важкодоступні, що робить лікування високоефективним. Їх застосування можливе для людей, які страждають на бронхіт, бронхіальну астму. Вони прості у використанні. А серед їхніх недоліків можна відзначити високий рівень шуму під час роботи, великі розміри, процедура інгаляції проводиться виключно у вертикально.

  • Меш-небулайзери. Хмара аерозолю створюється вібруючою пластиною з багатьма маленькими отворами, через які і пропускається ліки, а їх корисні властивості зберігаються. У меш-небулайзері поєднуються всі переваги двох попередніх видів. Немає обмеження по розчинів ліків, які в них можна використовувати. Положення для проведення інгаляції може бути будь-яким. Їх можна використовувати для інгаляцій як дорослим, так і дітям. Цей вид інгаляторів вважається найбільш ефективним і універсальним. Єдиним його недоліком можна назвати високу вартість, якщо порівнювати з попередніми варіантами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...