"Івано-Франківськ — як закрита зона": в місті раптово відмінили концерт відомої співачки

Сьогодні, в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка мав відбутися виступ Олі Полякової з програмою "Я вас люблю". Франківці, які купили квитки на концерт, зранку почали здавати квитки в касу.

Франківка Галина, яка заздалегідь купила квиток на виступ улюбленої артистки розповіла, що обурена таким рішенням. "Найгірше те, що про це стає відомо в день концерту. Сьогодні зранку мені сказали, що виступу ввечері не буде, бо його відмінили. Франківськ — немов закрита зона, і тут можуть виступати лише україномовні артисти, а тих, хто говорить чи співає російською одразу вважають москалями", — зазначила жінка.

Це вже третій концерт, на який не може потрапити жінка — раніше через скандали було відмінено концерти "Потапа і Насті" та Світлани Лободи.

Нагадаємо, що у квітні представники ГО "Народна самооборона" виступили з заявою, що блокуватимуть концерт артистки. 

Координатор "Народної Самооборони" в Івано-Франківську Ярослав Наваляний сказав їхню позицію: "Ми не можемо не звернути увагу на окупансько-український тур Ольги Полякової. ГО "Народна самооборона Івано-Франківської області" повідомляє, що подібні концерти будуть блокуватися, щоб не порушувати націєтворчу функцію та територіальну цілісність".

Окрім цього, місцеві самооборонці згодом складуть список тих українських виконавців, які, на їхню думку, мають неправильну українську позицію,  і будуть блокувати їхні виступи.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )