Ремонтують івано-франківські дворики . ФОТО

Традиційно влітку в Івано-Франківську активно провадять ремонті роботи. Це стосується і капремонтів доріг, і відпочинкових зон, і прибудинкових територій. Як запевнив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, зараз у роботі на різних етапах перебуває чимало дворів в різних мікрорайонах міста.

Одним з таких є двір на вул. Івана Павла ІІ, 21, 23, 25. Тут запланували повну реконструкцію пішохідних доріжок та асфальтування міжбудинкового проїзду. Згідно з проектом укладуть майже 2000 квадратних метрів бруківки. Опісля візьмуться за асфальтування проїзду шириною 3,5 метри. Окремо передбачили і місце для паркування в різних частинах двору. Загалом парковка вміщатиме понад 20 автомобілів мешканців будинку, інформує виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

«Зараз комплексно ремонтуємо двори міста. Минулого року реконструювали понад 50 прибудинкових територій. Цьогоріч націлились не на менше. Намагаюсь роботи контролювати особисто, адже коли напряму спілкуєшся з людьми, можеш безпосередньо додати певні правки до проекту чи його виконання. Адже, перш за все, працюємо задля комфорту франківців», - розповів Руслан Марцінків.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )