Ваше здоров'я: де у Франківську знайти якісне лікування за доступну ціну

І знову про актуальне. Немає жодної людини, яка б не зверталася за медичною допомогою. Звична радянська система, де обстеження були безкоштовними в поліклініках, безкоштовні програми лікування та реабілітації в лікарнях, перестала існувати. Наше суспільство почало звикати до приватних медичних кабінетів та клінік. Рекламними кампаніями та акціями нікого не здивуєш...Як знайти не розрекламованого, а кваліфікованого лікаря? Не «врача – рвача», а Лікаря? Якому довіришся та повіриш, який допоможе, який сто разів переконається в правильності діагнозу, який знайде причину і підбере адекватну схему лікування? Як поєднати ціну і якість в наданні медичних послуг? Де знайти розумне співвідношення цих чинників? З такими та подібними питаннями зустрічаються всі, хто потрапляє в біду. Шукається інформація про лікаря, про медичний заклад, переглядаються сайти клінік, вивчаються прейскуранти цін, робиться безліч телефонних дзвінків до родичів, друзів, знайомих….чи не так?

Журналісти 0342.ua спробували вивчити це питання. Так от, після нашого «розслідування» ми  можемо сказати, що в нашому місті є такі заклади! Один з кращих - діагностичний центр «ЄвроДіагностика»

Сама назва об'єднує в собі європейські риси. По-перше, це кваліфікований персонал. В цьому закладі працюють лікарі з 20-річним стажем роботи за кордоном та молоді креативні лікарі. Колектив поєднує в собі знання, практику, досвід. Вони володіють різними фаховими методиками, підходами та протоколами лікувань. Беручи до уваги цінний досвід закордонних клінік, розробили свої методики профілактики різних захворювань! По-друге, тут є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. І по-третє, що важливо,тут доброзичлива атмосфера, доступні ціни та гнучкий графік знижок на послуги.

ДІАГНОСТУВАННЯ

Розмовляємо з лікарями діагностичного центру «ЄвроДіагностика» в м. Івано-Франківську:

Зараз спостерігається деяка суспільна неграмотність щодо медико-лікувальних процесів загалом. Це можна зрозуміти, адже на людину зусібіч тисне навала різної медичної інформації, пропонується ряд розкручених брендових ліків, клінік, центрів, послуг, препаратів, методів. Зрозуміло, що людина розгублюється в такім, і йде методом найпростішим : де найдорожче, там найліпше. Проте, часто-густо це не так. Тому основна політика нашої установи-це баланс гнучких цін і високої якості. Ми проводимо не тільки якісне діагностування, а й лікуємо певні захворювання системно, індивідуально, конкретно. Ми співпрацюємо з філіями найкращих європейських лабораторій, щоб оцінити не тільки структурні зміни, а й ще оперативно оцінити функцію того чи іншого органу. У нас лікарі нікуди не «спішать», а наші пацієнти мають змогу задати всі свої питання і після візиту до нашої клініки вони чітко знають ЯКА проблема, ЯКІ шляхи вирішення, КУДИ « рухатись» далі, ЩО робити.

Які основні напрями Вашої роботи, в чому Ви вбачаєте головне завдання «ЄвроДіагностики»?

Варто зазначити, що визначити стан здоров'я пацієнта, вибрати найбільш ефективний метод лікування і тут же пролікувати – це перша і визначальна риса нашого діагностичного центру «ЄвроДіагностика» в Івано-Франківську. Ми пропонуємо ряд системних послуг, і основним в цій системі є те, що в нашому центрі пацієнти починають розуміти, що все в організмі взаємозв’язано, що хвороба, скажімо, косметологічна, може починається не тільки як дерматологічний прояв, а супроводжуватися, наприклад, захворюванням щитоподібної залози або мати гінекологічне підгрунтя. І дуже часто дівчатам які звернулися за косметологічною допомогою діагностуються стани, які в майбутньому можуть призвести до непліддя (зокрема, мова йдеться про роботу яйників, полікістоз). Самі ж гінекологічні проблеми можуть з’являтися на фоні психологічних станів, на фоні пригнічених думок, паралельно з захворюваннями нирок чи сечовидільної системи.

Серед основних пропозицій і послуг лікувального діагностичного центру «ЄвроДіагностика» ми виділяємо такі :

 • діагностика захворювань всіх внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур,селезінка, підшлункова)
 • діагностика захворювань органів сечовидільної системи: нирки, сечоводи, сечовий міхур, простати в чоловіків, --органів малого тазу в жінок. ультразвукове дослідження щитоподібної залози, молочної залози
 • діагностування фонових захворювань шийки матки, кольпоскопія
 • ультразвукові діагностичні скринінги в різні триместри вагітності разом з доплерометрією, цервікометрією
 • ультразвукове діагностування судин верхніх та нижніх кінцівок, судин шиї та головного мозку
 • ультразвукове дослідження суглобів та м`яких тканин

Наші гінекологи займаються діагностуванням фонових захворювань шийки матки, іншими словами - ранньою діагностикою раку шийки матки, також дитячою гінекологією, плануванням сім`ї та допоміжними репродуктивними технологіями. В центрі можуть запропонувати малоінвазивні оперативні втручання такі як введення та видалення внутрішньоматкової спіралі, конізація шийки матки при дисплазіях та ін.

Багато уваги приділяємо підростаючому поколінню, зокрема, темі дитячої та підліткової гінекології, зокрема, таким делікатним питанням як перші статеві відносини, або, як говорять в Європі, «sexual debut». Стараємося вчити підлітків грамотній підготовці до цього періоду в їх житті, також здійснюємо обстеження на виявлення гепатитів, TORCH-інфекцій, хламідіозу, уреоплазмозу, кандидозу, мікоплазмозу. Особливо прискіпливо проводимо обстеження на папіломавірус, адже не секрет, що статевий шлях – це шлях передачі раку шийки матки. І це вже – доведена медицина. В нашому центрі аргументовано рекомендують робити вакцинацію від папіломавіруса людини, щоб у майбутньому уникнути раку шийки матки. Слід наголосити, що в нас розроблено спеціальні методики щодо соціалізації даної теми, стараємося максимально доступно, з урахуванням психологічних особливостей людини працювати на профілактику та вчасне і грамотне лікування таких захворювань.

Не обминають увагою лікарі центру «ЄвроДіагностика» і людей старшого віку. Специфіка спілкування зі старшими людьми в тім, що вони очікують до себе дуже великої уваги, інколи добра розмова з ними означає половину успіху лікування. Після розмови з фахівцями люди багато дізнаються про те, як їм правильно харчуватися, як грамотно співіснувати зі своєю хворобою, як вчитися слухати себе і уважно ставитися до тих чи інших симптомів.

Ще однією характерною рисою «ЄвроДіагностики» є дуже гнучка система знижок для пацієнтів. Для пенсіонерів, студентів, дітей-сирот, дітей інвалідів, дітей з багатодітних сімей, ветеранів ВВВ, ветеранів УПА, учасникам АТО 10 відсотків знижки на вартість ВСІХ послуг, для інших категорій – теж 10 відсотків, але за окремим акційним графіком..

Що з лікувально-діагностичних апаратів у сфері гінекології є у Вашому центрі?

Центр має необхідне сучасне обладнання для надання кваліфікованої допомоги. Ми користуємося сучасним кріодеструктором, апаратом радіохвильової коагуляції та іншими приладами, що необхідні для повноцінної діагностики та лікування. Проте ми не хотіли би фокусуватися особливо на обладнанні, адже наш основний наголос в даній статті не на обладнання, а на результат лікування та особливості його процесу. Обладнання-це допомога, головне – це фаховість лікарів і правильна діагностика.

КОСМЕТОЛОГІЯ

В затишних кабінетах «ЄвроДіагностики» все налаштовано на спокій і успіх. Так, наприклад, косметичні процедури майже ніколи не проводяться без попереднього діагностування організму загалом. Але лікарі тут уважно дивляться: якщо не потрібне широке діагностування, якщо проблема очевидна і відразу зрозумілі шляхи її вирішення, то нема потреби «ганяти людину кабінетами» і спричиняти зайві фінансові витрати.

Нагадаємо, що великої поваги і уваги заслуговує в цім центрі той факт, що лікарі намагаються підходити до захворювання широко і об’єктивно, оглядаючи пацієнта масштабно, а не локально. При такім підході виникає довіра між лікарем і пацієнтом, крім того, чесна увага до її індивідуальних особливостей мотивує людину уважно ставитися до свого організму, дослухатися до порад лікаря і розуміти, що косметологія, наприклад, це перш за все здоров’я і баланс всього організму, а не тільки, скажімо, шкіри обличчя.

«Коли бачимо «висипки», тьмяність обличчя, синяки під очима, то однозначно пацієнта направляємо до нашого фахового і професіонального гінеколога… Коли ж, до прикладу» в людини спостерігаються прояви міліумів(малі білі прищики, жировики), то це означає, що є проблема з ліпідним обміном та жовчним міхурем. Крім того, ніколи не упускаємо можливості говорити: профілактика і ще раз профілактика. Скажімо, профілактичний огляд маммолога чи гінеколога в нас коштує 100 гривень. Раз в рік! І жінка спокійна за себе. А спокій нині вартний для людини», - впевнені фахівці

Ось лише кілька послуг лікувально-діагностичного центр "ЄвроДіагностики"– у сфері косметології:

 • ультразвукова та механічна чистка
 • скатка-пілінг
 • атравматична чистка
 • чистка декольте та спини

Також «ЄвроДіагностика» пропонує різноманітні інші види пілінгів, маски, масажі, шоколадні обгортання. Особливим попитом тут користуються такі косметичні процедури як мезотерапія, біоревіталізація, редермалізація, мікростуменевий масаж обличчя. Окремої уваги заслуговує апаратна косметологія, при якій пропонується:

 • Дарсонваль (тіла, обличчя,голови)
 • Фонофорез обличчя
 • Алмазна мікродермобразія обличчя та інші якісні процедури

Діагностичний центр «ЄвроДіагностика» — це акредитований Міністерством охорони здоров’я медичний заклад. Не зважаючи на свій молодий вік, він стрімко набирає медичного та соціального авторитету. Вивчаючи інформацію в інтернеті про цей заклад ми вияснили, що він має друге рейтингове місце серед медичних закладів м. Івано-Франківська та області на часто відвідуваному популярному медичному сайті DOC.UA. Центр отримує багато позитивних відгуків від вдячних пацієнтів за кваліфіковане і успішне результативне лікування. 

Цінуйте власне здоров’я, а при необхідності звертайтесь за висококваліфікованою допомогою в лікувальний діагностичний центр «ЄвроДіагностика»:

· Адреса: 76000, Івано-Франківськ, вулиця Пасічна, 38, м. Івано-Франківськ

· Телефон:+380 (67) 3-900-300,+380 (66) 200-200-1

· Email:evrodiagnostika@i.ua

· Сайт:http://uzd.if.ua/

· Фейсбук:https://www.facebook.com/uzdifua/

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини лікування діагностика ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
1916 переглядів в серпні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Дівчина з Мишина перемогла у конкурсі краси «Miss Continental 2018», який відбувся в Лондоні. Анна Томащук здобула перемогу у віковій категорії віком від 11 до 16 років, йдеться у сюжеті НТК. Дівчина з батьками вже 5 років живе у Великобританії. На конкурсі краси Анні не було рівних серед конкурсанток до 16-и років. Взяти участь у конкурсі їй запропонувала мама. Вона погодилась – і не шкодує. Найбільше дівчині подобається процес підбору і створення образу....
Суспільство
У Верховині старший інспектор ювенальної превенції Тарас Коцофрук разом з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявили ще одну родину, у якій неналежним чином піклуються про дітей. Про це у соціальній мережі інформує Ювенальна превенція Прикарпаття. 35-річна матір шістьох неповнолітніх синів та донечок, судячи з того безладу, який застали працівники поліції та соцслужб пі...
Пригоди
Під час рейдового відпрацювання по операції «Перевізник», з метою профілактики правопорушень на пасажирському транспорті учора, близько 7 години ранку в місті Надвірна, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з представниками Укртрансбезпеки в області зупинили маршрутний автобус «Mercedes - Benz Sprinter», водій якого перебував за кермом з явними ознаками сп’яніння. При спілкуванні з поліцейськими 40-річний водій, житель Надвірнянського р...
Суспільство
Сьогодні, 15 серпня, в Івано-Франківську відбувається демонтаж “наливайки” на вулиці Тичини. Цей МАФ знаходиться на шляху майбутнього з’єднання Північного та Південного бульварів. Міська рада домовилась із власниками та викупила приміщення. Наразі його демонтовують, інформує «Галицький кореспондент». На лінії майбутньої дороги є ще один будинок, власники квартири в якому не погодились її продати. Також є кілька приміщень на ринку, але, за словами влади, з...
Суспільство
У середу, 15 серпня,у стінах Прикарпатського національного університету відбулася прощальна церемонія з відомим українським письменником та професором Степаном Пушиком. Як повыдомляв сайт 0342.ua , Степан Пушик помер уночі 14 серпня. Сотні людей, серед яких студенти, викладачі, письменники, родичі, прийшли на прощальну церемонію з письменником, пише «Галка». Колеги письменника переконані, таких людей, як Степан Пушик вже не буде. “Не звикну, що він пішов...
Новини компаній
У Приазов'є російська агресія увірвалася в серпні 2014 року. До цього часу південь Донецької області лише спостерігав за подіями в Слов'янську, Донецьку, Іловайську... У перші місяці російської агресії на фронтах цієї неоголошеної війни панував справжній хаос. Власне, і лінії фронту ніякої тоді не було. Локальні укріплення, блокпости, не пов'язані один з одним. Розрізнені, нечисленні добровольчі підрозділи, невмотивована і деморалізована регулярна армія, н...
Пригоди
Франківський поліцейський переконав чоловіка не накладати на себе руки. Про випадок, що стався 13 серпня, інформують у патрульній поліції Івано-Франківської області. Чоловік виріши звести рахунки із життям, стрибнувши з даху багатоповерхівки. Це сталося після сварки із дружиною. Вона і викликала патрульних. Відчайдушний намір чоловік пояснив тим, що втратив сенс життя. Проте, патрульний поліціянт Любомир таки переконав чоловіка, що це не так. У коментарях...
Суспільство
51-річний чоловік вчинив жахливий суїцид на Прикарпатті. Про це інформують в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. 13 серпня о 22.12 год. у місті Надвірна, по вулиці Майданська, з моста, який проходить над залізничною колією, стрибнув 51-річний місцевий мешканець. Потерпілого було доставлено до Надвірнянської ЦРЛ, де від отриманих травм він загинув. Читайте також: Помер водій, який вчора потрапив в ДТП неподалік Підпечар
Суспільство
Жителі Калуського району Микола Михайлович Пинда та Анна Григорівна із роду Вощак півстоліття перебувають у шлюбі. Про щасливе подружжя розповіла у соціальній мережі Надія Руско. «Не кожному випадає таке щастя прожити разом у шлюбі більші аніж пів століття, цій парі вдалося це зробити, вони разом прожили пліч-опліч 67 років супружого життя – це Пинда Микола Михайлович та Анна Григорівна з роду Вощак», - пише Надія Руско. І нині подружжя не втратило глибоко...