Галина Макогон: реалістична прикарпатська стоматологія

Стоматологічна клініка "Estet Studio" Галини Макогон створювалась з метою надання кожному пацієнту, що звернувся за допомогою, якісних стоматологічних послуг. Тут працюють з клієнтом максимально чесно, відверто і фахово, з відповідальною турботою про кінцевий результат.

Співробітники клініки-фахівці: ортопед, ортодонт, хірург дитячої та естетичної стоматології. Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню, застосуванню якісних матеріалів, передових технологій лікування, фахівцям вдається усунути різні стоматологічні проблеми, незалежно від їх складності.

Повна стерильність інструментів, безболісність лікування, індивідуальні підходи до кожного клієнта гарантують якісні стоматологічні послуги, а комфортна атмосфера у клініці допоможе позбавитись психологічного напруження перед наступним візитом до лікаря.

Тут Ви побачите не ілюзії глянцевих журналів, а реальну роботу, і будете практично задоволені результатом та приємно вражені різницею

"до" і "після":

"до" і "після":

Фахівці клініки працюють за принципом сімейної стоматології, тому тут можна лікуватися всім членам родини. Звернувшись до "Estet Studio" Галини Макогон, Ви переконаєтесь що лікування зубів може бути безболісним, доступним і, що головне, якісним і довговічним.

Заходьте до нас  на сайт,

а також за адресою : 76000, Івано-Франківськ, вулиця Гаркуші, 13

Читайте також: "Estet Studio" Галини Макогон

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )