• Головна
  • Прикарпатська спортсменка встановила рекорд України зі спортивної ходьби
18:00, 7 травня 2018 р.

Прикарпатська спортсменка встановила рекорд України зі спортивної ходьби

У місті Тайцан (Китай) на шосейній трасі відбувся чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Прикарпатські спортсмени здобули призові місця та навіть встановили рекорд України.

Христина Юдкіна та Валерій Літанюк в складі збірної команди України здобули дві медалі, інформує сайт МВК. У командному заліку Валерій Літанюк на дистанції 50 км показав час 3.53.05. І став срібним призером серед чоловіків.

Христина Юдкіна дистанцію 50 км пройшла за 4.22.14 і тим самим встановила рекорд України на цій дистанції. За результатом змагань спортсменка здобула бронзову нагороду серед жінок.

Спортсмени тренуються під керівництвом Віталія Матешка та Сергія Новака.

Прикарпатська спортсменка встановила рекорд України зі спортивної ходьби, фото-1