Рейтинг популярних ноутбуків від Price.UA

З часу появи перших портативних комп’ютерів минуло близько 50 років і сьогодні вони стрімко витісняють громіздкі десктопи. Про закінчення ери настільних ПК вже офіційно заявляє провідний світовий виробник електронних устроїв «Intel Corporation». Сучасний ринок пропонує величезний асортимент портативних моделей різних брендів, модифікацій, потужності, призначення, цінового діапазону. Як зорієнтуватись в цьому розмаїтті і вибрати саме свій формат з врахуванням цільового призначення?

Знайти достовірну інформацію про найбільш популярні серед покупців «ноутбуки» 2013-2014 рр. можна тут: http://price.ua/catalog839.html. Цей рейтинг враховує їх технічні характеристики, дизайн, співвідношення «вартість – якість» та репутацію відомих торгових марок.

Загальновідомо, що більшість користувачів звертають увагу, перш за все, на репутацію виробника. Сьогодні найбільшим попитом користуються моделі від «Asus», «Acer», «Lenovo», «Samsung». Як і раніше продовжує утримувати лідерство також елітний «Apple». Переважна більшість користувачів надає перевагу класичним ноутбукам, проте все більше стає охочих придбати нетбук, ультрабук чи трансформер.

На I місці серед них – стильна модель з глянцевою поверхнею «ASUS X551CA–SX018D» (вартість від 2 800 до 4100 грн.). Її універсальна технічна «начинка» підходить як для роботи, так, певною мірою, і для розваг. Друге місце в нашому рейтинзі посідає «Lenovo IdeaPad S110 (59–366436)» білого кольору вагою 1 кг з жорстким диском місткістю 500 Гб як зручний варіант для користування вдома та під час подорожей. Його вартість коливається від 2 500 до 3 500 грн.

Серед культових моделей від «Apple» найбільш популярний ультрабук високої цінової категорії – «Apple MacBook Air MD760» з нестандартною діагоналлю екрана 13,3", та відмінною комплектацією (2-х ядерний процесор Intel Core i5–4250U, оперативна пам'ять 4 Гб, жорсткий диск 128 Гб).

apple_macbook_air_md760_1

В когорту хітів продаж цього періоду потрапили також ноутбуки «Apple MacBook Pro ME864», «ASUS X551CA-SX073D», «Lenovo G505G (59-391954)», «Lenovo IdeaPad V580ca».

Відносно технічних параметрів, дизайну в фаворі залишається класика: чорні та сірі ноутбуки з діагоналлю екрана 15,6", рідше – 10" та 17". При цьому покупці прагнуть вибирати 4-х ядерні і вище моделі з частотою процесора від 1,5 ГГц, оперативною пам’яттю понад 2 Гб та з обсягом HDD від 320 Гб. Сьогодні є можливість зробити вибір плоских, легких за вагою (від 1,5 кг) моделей досить великих розмірів.

Рейтинг найбільш популярних ноутбуків змінюється досить динамічно. Поряд з відомими брендами все частіше з’являються маловідомі торгові марки, які вже спроможні запропонувати моделі гідні уваги щодо комплектації, цінового діапазону. Аналіз змін на ринку комп’ютерних технологій, знайомство з хітами продаж, відгуками наших покупців дозволяє перманентно виявляти конкурентоспроможні моделі. А це, в свою чергу, створює сприятливі умови для того, щоб ви мали змогу придбати сучасні якісні портативні комп’ютери з урахуванням ваших потреб, вподобань і фінансових можливостей.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
63 перегляди у липні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував