• Головна
  • Франківчани залишили кубок Всеукраїнського тенісного турніру «IRON CUP» у рідному місті (ФОТО)
09:53, 13 травня 2015 р.

В Івано-Франківську закінчився Всеукраїнський тенісний турнір «Iron Cup». Максим Фотуйма у віковій групі юнаків до 16 років переміг львів’янина Іллю Стецика та посів перше місце турніру.

Гра розвивалася напрочуд цікаво. Перший сет за Стециком 6:3. Другий за Фотуймою 6:1. Це при тому, що Максим програв свою подачу у першому геймі. У тай брейку впевнена перемога франківчанина 10:4.

В цій же віковій групі перемогу виборола Пузик Юлія. Тенісистка представляла Закарпатську область. У фіналі вона переграла Фіцай Домініку. Коломиянка  Дячук Ангеліна – третя.

Приємно, що гідну конкуренцію знаним тенісисткам України у віковій групі дівчат до 14 років створила франківчанка Анастасія Боднарук. Настя третя на турнірі. Перемогла Глібчук Мирослава, Сарафин Анастасія друга.

Франківчани залишили кубок Всеукраїнського тенісного турніру «IRON CUP» у рідному місті (ФОТО), фото-1

Серед юнаків переміг Щербаков Андрій. Йосипенко Назарій другий. Брановський Валентин посів третю сходинку п’єдесталу пошани турніру.

«Iron Cup» – ініціатива спортивного клубу «AliaS». Реалізована за підтримки меценатів, «Did Magnit»  та комітету фізичної культури і спорту Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Турнір започатковано до Дня міста та Фестивалю ковалів. Мета турніру – розвиток та популяризація тенісу в Івано-Франківську.

Приємно, що свято тенісу вдалося на славу. Організатори зуміли зібрати тенісистів України, які є кращими у віковій групі до 14 та 16 років. Переможці відзначені пам’ятними кубками й медалями. Вони виготовлялися ковалями Івано-Франківщини. Кожен учасник турніру отримав іменний пакет з подарунками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію