• Головна
  • Прикарпатка на Чемпіонаті Європи виборола срібло (ВІДЕО)
14:25, 20 липня 2015 р.

Прикарпатка на Чемпіонаті Європи виборола срібло (ВІДЕО)

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики коломиянка Анастасія Ткачук виборола срібло на дистанції 800 метрів.

Зараз дівчина посідає перше місце в рейтингу легкоатлетів області, - пише сайт 0342.ua.

Срібна медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики стане ще одним доповненням до численних спортивних нагород Анастасії Ткачук. У свої 22 роки дівчина є рекордсменкою України з бігу на 800 та 1000 метрів, майстром спорту з України міжнародного класу з легкої атлетики та посідає 1 місце в рейтингу легкоатлетів області.

На чемпіонаті Європи в Таліні Настя вже вруге. У 2011 році дівчина здобула золоту медаль серед юніорів тому хотіла повторити минуле досягнення. Та все ж цьогоріч, Анастасія фінішувала другою, поступившись золотом француженці, але українська спортсменка не засмучується.

Надалі в планах дівчини участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики у Пекіні, що відбудеться через місяць. Спортсменка запевняє, що зараз вона у чудовій формі та готова здобувати нові нагороди.

Деталі у сюжеті ТРК НТК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #Анастасія Ткачук #чемпіонат Європи #срібло