Роблячи ремонт, облаштовуючи своє житло, кожен споживач намагається використати максимально якісні матеріали та складові. Вони дозволяють довго насолоджуватися естетичним ефектом, отримувати необхідний рівень комфорту і практичності.

Вибираючи предмети інтер'єру, варто віддавати перевагу хорошим перевіреним варіантам, так як це виступає гарантією правильного функціонування кожної речі.

Українська меблева фабрика «Елегант» давно займається виробництвом предметів меблів, тому змогла напрацювати необхідний багаж знань і досвіду.

Якісні матеріали, інноваційні розробки, грамотні рішення, динамічні дизайнери, уважні конструктори все це допомагає творити дива на своїй фабриці. Вся продукція меблевої фабрики це тандем злагодженої кропіткої роботи, що дає можливість реалізувати заплановані проекти.

Асортимент компанії «Елегант» включає м'які меблі різних типів і модифікацій. Дивани, крісла, кушетки, пуфи, куточки, ліжка все є в колекції молодої команди, а також меблі для барів і дитячих кімнат.

У своєму виробництві меблева фабрика використовує натуральну деревину карпатських лісів, гармонійно поєднуючи її з меблевими тканинами різної фактури і щільності. Велика різноманітність колірних відтінків, яскравих малюнків дозволяє втілити всі сміливі рішення майстерних дизайнерів і створити незвичайний предмет меблів несхожий ні на які інші екземпляри. Ми випускаємо меблі різних стилів, для того щоб всі змогли підібрати підходящий для себе і свого інтер'єру.

Міцні металеві конструкції, що дозволяють розкладати багато моделей диванів, крісел, кушеток дають відчуття безпеки і надійності. Якісні синтетичні наповнювачі чудово тримають форму, м'які і зручні, ідеальні варіанти для комфортного відпочинку.

Каталог наших зразків занурить в світ розслаблення і чарівності, оскільки кожна модель меблів фабрики «Елегант» це грамотний підхід до втілення всього найкращого.

Уважне вивчення смаків сучасних споживачів, тенденцій ринку, впровадження інноваційних технологій дозволяє надавати на суд вимогливих споживачів тільки найкраще. Ми контролюємо кожен робочий процес, тому гарантуємо вища якість.

«Елегант» меблева фабрика сучасного українця, тому на свою продукцію виставляє обдумані ціни. Ми робимо хороше доступним.