• Головна
  • На Буковелі професіонали змагалися на трасі підвищеної складності із аматорами (ВІДЕО)
09:02, 25 червня 2013 р.

На Буковелі професіонали змагалися на трасі підвищеної складності із аматорами (ВІДЕО)

Тридцять пілотів підкорювали трасу підвищеної складності на Буковелі на своїх легковиках, виборюючи першість у черговому етапі чемпіонату України з гірських перегонів. Цього року туди вперше допустили не лише професіоналів, а й аматорів, — йдеться в сюжеті ТСН.

Три кілометри шістсот метрів такою є довжина траси. Автогонщики розвивають тут швидкість до двохсот кілометрів за годину – це прецедент для гірських перегонів. За це буковельську трасу називають унікальною. Учасники змагань вказують на дуже якісний асфальт, де можна розвинути велику швидкість. На жаль, на змагання не обійшлося без утрат. Наприклад, авто Тетяни, до речі, єдиної жінки на цих змаганнях, на швидкості перевернулось і злетіло в кювет. Жінка визнає, що помилилась: обрала неправильну швидкість і "тактику" їзди. Чи її автомобіль підлягає ремонту, наразі не відомо. На кермувальниці – ні синця, ані подряпини. Її на 100 % захистили ремені, крісло, шолом та подушка безпеки.

Через складність на трасі навіть установили перешкоди з автомобільних коліс, у яких пілоти мають "гасити" швидкість, щоб не перекинутися. Щоправда, організатори змагань кажуть, що установили перешкоди заради аматорів: їх на ці змагання допустили вперше. Утім, любитель від професіонала, визнають самі автогонщики, у більшості випадків відрізняється не водійським умінням, а спеціально підготовленим автомобілем. У деяких машинах немає ні однієї деталі від стандартного автомобіля. Дорога, яка веде до "Буковеля" через Яблуницю, гірські автоперегони приймає вже третій рік поспіль. Керівництво курорту запевняє, що не боїться, що машини її пошкодять. У вісім із половиною км вклали сімдесят п'ять млн грн. Дорогу робили, наче у Європі. Директор туристичного комплексу "Буковель" Олександр Шевченко зауважив, що дорога постійно перевіряється. Каже, що цього року ми відбуватиметься міні-капремонт. Мовляв, кожних 3 роки дорога повинна отримувати потрібний сервіс, тоді вона служитиме десятки років. За вагомий внесок у розвиток вітчизняного автомобільного спорту керівника "Буковеля" Автомобільна федерація України нагородила пам'ятним знаком. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...