Новини Івано-Франківська

+ Повідомити новину

ТОП новин за тиждень

Рубрики новин
Показати
Архів новин

Новини Івано-Франківська

Всі новини і події Івано-Франківська ― на інформаційно-розважальному порталі 0342.ua. Око наших журналістів завжди відкрите, диктофон ― увімкнений, а гострі запитання крутяться на язику. Цілодобово моніторячи для вас події, які відбуваються в Івано-Франківську, ми намагаємося бути не просто швидкими, а й об’єктивними. Цікаво й незаангажовано подавати читачу новини Івано-Франківська, робити репортажі з місця подій, готувати нестандартні інтерв’ю, оновлювати афішу подій міста, завантажувати фотозвіти з вечірок і розважальних акцій Івано-Франківська. Для того, щоб ви не губилися у вирі інформаційного простору, ми збираємо й опрацьовуємо для вам інформацію, яка буде цікавою у конкретний момент. У нашій новій рубриці «Схеми», ви зможете прочитати про те, на що закривають очі чиновники й зрозуміти куди рухається «владний апарат» міста. А в розділі «Мій депутат» ― задати питання депутату, який обрався до міської ради по вашому округу.

У створенні інформаційного приводу нам допомагають і читачі сайту. Щоб знати вашу позицію щодо певної проблеми чи ситуації в Івано-Франківську, на сайті проводиться моніторинг думок іванофранківців: «Голос міста».

До створення новин на сайті 0342.ua може долучитися кожен. Якщо ви стали свідком якоїсь події, напишіть нам про це, натиснувши на кнопку «Повідомити новину» або зателефонуйте до редакції.

Для зручного пошуку тематичних новин на сайті Івано-Франківська створені рубрики: суспільство, політика, бізнес, культура, кримінальна хроніка, спорт, аналітика тощо. Для відокремлення порції цікавих публікацій створені спецтеми: «Ревізор» ― кореспонденти сайту діляться висновками перевірок громадських місць Івано-Франківська; «Щоденник «вимушеного» емігранта» ― франківчанка, яка працює в Америці, описує в подробицях заокеанські будні українців; «Як вдало зекономити на»; АТО. Крім того, під певні тривалі події, які відбуваються в Івано-Франківську також виділяється спеціальна тема.

Якщо у вас виникають медичні, юридичні чи податкові питання на сайті 0342.ua ви зможете отримати відповіді на них в режимі онлайн-консультування. Також ми щомісяця організовуємо для вас різноманітні фотоконкурси з хорошими призами, а ваші світлини мають можливість отримати багато схвальних лайків франківців.

Показати

Ми не будемо турбувати Вас по дрібницях