"У Франківську я любив...", — Сергій Притула

Впродовж двох днів — 13 та 14 лютого іванофранківців розважатиме гумор-шоу "Вар'яти". Чому саме Франківськ у день закоханих? Чому аж два дні жартів від найкращого гумориста країни? Та які плани у "Вар'ятів" на найближчі рік-п'ять, читайте в ексклюзивному інтерв'ю Сергія Притули для 0342.ua.

Вар’яти на сцені вже більше 5 років. Як усе починалося? Чия ідея проекту і що змінилося за цей час?

Проект зародився у Тернополі у 2009-му році і росте своїм корінням з однойменної команди КВН «Вар’яти». Десь після року роботи у колективі з’явились непорозуміння і учасників між собою, і з номінальним керівником проекту, і навіть з керівництвом містаJ. Прибула до мене «делегація» і попросила «розрулити» ситуацію і, принагідно взятись за управління проектом. Я зміг вирішити проблемні ділянки, прийняв проект, долучивши до нього кращих молодих гумористів зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Млинова, Ізяслава. Таким чином з 28-го травня 2010-го року розпочалась нова сторінка шоу, вже під назвою «Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти». З тих пір колектив зменшився в 3 рази, але кількість в нашому випадку компенсувала якість (сміється - ред.) . Працюємо!

Як народжуються Ваші жарти? Де черпаєте натхнення? Можливо це історії з життя, кумедних ситуацій?

Ми завжди на концертах говоримо, що ми нічого не вигадуємо, ми все беремо з життя. 99% матеріалів, які ми показуємо на сцені — це жарти, мініатюри, пісні та монологи про наш з вами побут. Це близько і зрозуміло всім.

З якими труднощами доводиться стикатися у роботі? Як вдається поєднувати графік гастролей Вар’яти-шоу та роботи на Новому каналі?

Будь-яка робота має свої плюси та мінуси, 2 сторони медалі, сплески та рутину. Проте, я завжди ставлю за мету добрий кінцевий результат. Маючи на горизонті такий орієнтир, долати труднощі легше.

А з графіками все просто: Новий канал дає графік зйомок тих проектів, де я задіяний — це хребет. Після цього я починаю обтягувати цей кістяк «м’ясом» — графіком гастролів з «вар’ятами». Після цього обтягую все це «шкірою» — графіками поїздок у АТО і аж тоді дивлюсь, де б то викроїти пару днів, щоб побути з родиною (сміється - ред.)

Не можу пригадати, щоб мій дідусь бабусі в селі валентинку вирізав з березової кори, хоч убий…

13-14 лютого — Вар’яти в Івано-Франківську. Чому у День закоханих саме Франківськ? І чому аж два дні?

2 дні тому, що за 2 тижні до концерту 14-го лютого не залишилось квитків. А запитів ще багато. А в останніх 3-4 дні перед концертом буде взагалі Бог зна що робитись. Тому переговорили з адміністрацією драмтеатру, знайшли спільні знаменники і робимо ще один -13-го о 20-ій. Програма буде та ж, що і 14-го.

А чому 14-го у Франківську?... любив я тут (сміється - ред.).

Закінчіть фразу «День Валентина це…»?

...- дуже смішне свято. Священник таємно шлюбив закоханих, його за це стратили і ось, наша молодь поминає отця, бухаючи і займаючись сексом! Я вважаю, що це успіх! Ви вже вибачте, але в мене доволі саркастичне ставлення до усіх цих днів Валентина та Хеловінів. Просто не можу пригадати, щоб мій дідусь бабусі в селі валентинку вирізав з березової кори, хоч убий… А от гарбузи зі страшними «пиками» та свічкою всередині я чітко пам’ятаю. Проте, це тоді не називалось Хеловін. Хоча старих бабців в селі ми справно лякали тими страшними гарбузами через вікно (ну, принаймні, ми так хотіли думати, що їм було страшно (сміється - ред.) ).

"У Франківську я любив...", — Сергій Притула, фото-1

Валентинівський жарт від Сергія Притули?

А давайте я просто всю нашу програму дам вам у друкованому вигляді, то вже й не треба буде на «вар’яти» приходити (сміється - ред.).

Які курйози траплялися з Вами на гастролях?

Жодного! Дуже сподіваємось на Франківськ!

У Вашій уяві, що чекає Вар’яти-шоу за рік і за п’ять років?

Існування на паралельних курсах у вигляді телепроекту та гастролів. Плюс розгалуження головного нашого продукту «Вар’яти-шоу» на інші телепроекти (скетч-шоу, ранкове шоу, лейт-найт шоу тощо).

Плануєте тур Європою? Чи відрізняються Ваші жарти під час виступів перед публікою в Україні і перед українцями за межами нашої країни? Як Вас приймають у інших країнах?

Ну, тур це занадто голосно сказано. Поки на весну в графіках Лондон і Прага. Ведуться перемовини по Канаді. Як показав приклад двох минулорічних виступів у Празі, зайвий раз під тамтешню публіку нічого змінювати непотрібно. Даємо практично таку ж саму програму, як у Кіровограді, Луцьку чи Одесі.

"У Франківську я любив...", — Сергій Притула, фото-2

Хотілось би бачити Вар’ятів на великому екрані. Чи можемо ми очікувати на появу шоу на Новому каналі? Якщо так, то коли?

Готуємось до появи на Новому у цьому році!

Побажання від Сергія Притули нашим читачам?

Доброго здоров’я, щоб діти тішили, кохані не засмучували, батьки щоб не хворіли. І… не давайте хабарів. Ну будь ласка!!!

"У Франківську я любив...", — Сергій Притула, фото-3
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Сергій Притула Вар'яти Вар'яти-шоу інтерв'ю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі