Оголошено конкурс проектів від інститутів громадянського суспільства на отримання фінансування

Конкурс проводитиметься департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. Його метою є підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій Франківщини.

Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, що передбачаються в календарному плані заходів на 2017 рік обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016 – 2020 роки.

Програми (проекти, заходи), що подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі повинні бути спрямовані на реалізацію наступних пріоритетних завдань та видів діяльності, що відповідають обласній комплексній програмі  «Молодь Прикарпаття» і не повинні перевищувати вказаний граничний обсяг фінансування:

1. Розділ «Громадянськість і патріотизм» — (граничний обсяг фінансування — 80 тис. грн.) 

-          «Національно-патріотичне виховання»;

-          «Гідність і Толерантність»;

-          «Молодь у злагоді із законом»;

-          «Охорона довкілля».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 20 тис. грн без урахування 25 % власного внеску.

2. Розділ «Здоровий та безпечний спосіб життя» — (граничний обсяг фінансування — 30 тис. грн.)

-     «У здоровому тілі — здоровий дух»;

-     «У гармонії з собою і світом».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 15 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

3. Розділ: «Громадська активність, творчий розвиток особистості, інтелектуальне самовдосконалення молоді» — (граничний обсяг фінансування — 40 тис. грн.)

-  «Організація навчання лідерів молодіжних та дитячих організацій, молодих активістів»;

- «Розвиток учнівського, молодіжного та студентського самоврядування в сільській місцевості»;

- «Підтримка обдарованих дітей та молоді,  проведення  творчих заходів та конкурсів, фестивалів в різних видах мистецтва, спрямованих на виявлення, підтримку та розвиток творчих здібностей дітей та молоді»;

- «Організація змістовного дозвілля молоді, розвиток шкільного та студентського КВН-го руху, брейн-рингу та «Що? Де? Коли?»;

- «Духовне виховання дітей та молоді».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 8 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

4. Розділ: «Зайнятість та розвиток підприємницької діяльності молоді» — (граничний обсяг фінансування — 30 тис. грн).

-     «Профорієнтація»;

-     «Молодіжне підприємництво»;

-     «Волонтер».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн без урахування 25 % власного внеску.

5. Розділ: «Соціальні молодіжні програми» — (граничний обсяг фінансування — 10 тис. грн).

-  «Підтримка постраждалих учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та внутрішньопереміщених осіб з числа молоді».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн без урахування 25% власного внеску.

6. Інтеграція молоді до європейської та світової молодіжної спільноти (граничний обсяг фінансування — 10 тис. грн.)

- «Підтримка зв’язків між молоддю України та української діаспори,  сприяння участі дітей та молоді в програмах Європейського Союзу та Ради Європи, обмін досвідом, сприяння проведенню міжнародних виставок, музичних, фольклорних, театральних фестивалів, конкурсів та концертів, інформаційно-методичних та інших заходів для дітей та молоді, сприяння участі молоді в міжнародних молодіжних заходах за кордоном)».

Максимальний розмір підтримки однієї конкурсної пропозиції 10 тис. грн. без урахування 25% власного внеску.

Загальний фонд Конкурсу становить 200 000  грн (двісті тисяч гривень  00 коп.)

Для участі у конкурсі інститути громадянського суспільства згідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 39 «Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) подають департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації конкурсну пропозицію, складену українською мовою, яка має містити: 

заявку про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена організатором конкурсу;

- копію статуту (положення) інституту громадянського суспільства, завірені в установленому порядку;

- виписку з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ);

- копію рішення органу державної податкової служби про включення громадської організації, творчої спілки до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- копію податкового звіту громадської організації, творчої спілки за попередні два роки  (форма, затверджена наказом ДПА України від 31.01.2011р. № 56);

опис програми (проекту, заходу)  відповідно до форми (3 копії);

- кошторис витрат (3 копії);

- листи — підтвердження або листи підтримки від інших організацій, залучених до виконання проекту (у випадку, якщо виконання програми (реалізації проекту, заходу) не передбачає залучення інших організацій, такі листи не надаються);

- інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (досвід виконання програм, реалізації проектів, джерела фінансування, матеріально-технічна база, кадрове забезпечення).

Конкурсні пропозиції мають право подавати інститути громадянського суспільства, які, зареєстровані як юридична особа, не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

До участі в конкурсі не допускаються інститути громадянського суспільства, що перебувають у стані припинення і щодо яких встановлено факт порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному році.

Конкурсні пропозиції не допускаються до участі в конкурсі, якщо:

- подано не повний комплект документів, які складають конкурсну пропозицію;

- подані документи не відповідають вимогам щодо оформлення державною мовою;

- програма (проект, захід), зазначені у конкурсній пропозиції, не відповідають відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання;

- передбачена конкурсною пропозицією діяльність спрямовується на підтримку політичних партій.

Обов’язковою умовою конкурсу для громадських організацій та їх спілок є співфінансування програми (проекту, заходу) в розмірі, не менш як 25 відсотків необхідного обсягу фінансування.

Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за шкалою від 0 до 5 балів за такими критеріями:

· відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням;

· відповідність запланованих заходів програми (проекту, заходу) поставленій меті програми (проекту, заходу);

· очікувана результативність програми (проекту, заходу), у тому числі наявність конкретних результативних показників виконання програми;

· рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід провадження діяльності у відповідній сфері;

· наявність можливості продовження виконання програми (реалізації проекту, заходу) або здійснення подібних заходів після припинення фінансування за рахунок бюджетних коштів.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 3 березня до 3 квітня 2017 року, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 17:00, за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 624 та 644, e-mail: molodif@ukr.net.

Відповідальна особа за прийом конкурсних пропозицій: Корженьовський Михайло Мирославович — головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

Конкурсні пропозиції подаються департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації у друкованому та електронному вигляді, або можуть бути надіслані поштовим відправленням, але не пізніше останнього дня прийому конкурсних пропозицій (за поштовим штемпелем).

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою громадської організації. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються на CD — диску разом із друкованим варіантом.

Дата та час закінчення прийому конкурсних пропозицій — 7 квітня 2017 року о 16:00.

Відкритий захист конкурсних пропозицій — до 14.04.2017 року.

Рішення конкурсної комісії та оголошення результатів конкурсу — до 20.04.2017 року.

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ОДА конкурсфінансування проективідінститутівгромадянськогосуспільства
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
21 перегляд в серпні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань

Пригоди
16 серпня о 23.40 черговий отримав повідомлення про стрілянину по вулиці Деповській, 81. "Заявник повідомив, що близько 22 год. 15 хв., коли підходив до під'їзду помітив невідомого чоловіка, близько 180 см зросту, у капюшоні, який стояв у парку і здійснив постріл у бік заявника. Поліцейські прибули за вказаною адресою та виявили вм'ятину на сходовій клітці, зовні схожу на пошкодження від кулі. Обстежено територію підозрілих осіб не виявлено. На місце викли...
Суспільство
Незабаром 1 вересня і за парти сядуть тисячі першокласників. Ще кілька тижнів тому в соцмережах батьки маленьких івано-франківців скаржилися, що їхнім майбутнім школярикам не вистачає місця в школах.  "Цьогоріч в Івано-Франківську за парти сядуть 3 443 школярики у 125 класах (цифра до 1 вересня може змінитися), - каже заступниця директора міського Департаменту освіти і науки Наталія Микула. - Для порівняння у 2017-ому було 109 перших класів. Аж по сім перш...
Спорт
Сьогодні, 17 серпня, ФК "Прикарпаття" зіграє з "Миколаєвом" в рамках п’ятого туру Першої ліги. Матч відбудеться в Миколаєві на центральному міському стадіоні. Початок о 18:00. Команда господарів наразі має у своєму активі 7 очок і займає 6 позицію в турнірній таблиці. "Миколаїв" стартував у Першій лізі з нульової нічиєї проти команди "Оболонь Бровар", після чого були перемоги над "Коброю" (2:0) і "Балканами" (2:1) та поразка від "Інгульця" з рахунком 0:2,...
Суспільство
Вуличні торговці, які не мали жодних дозвільних документів, лишились товару. "Муніципальна інспекція з благоустрою" вперше вилучила товар замість адмінпротоколу чи штрафу. "Хочеться зазначити, що дана акція спрямована на вирішення проблеми стихійної торгівлі, яка перетворюється на незаконний бізнес. Мова йде не про тих, хто вийшов продати продукцію з власного городу, а про так званих перекупників", – пишуть у департаменті житлового, комунального господарст...
Пригоди
Пригода трапилась в Надвірній по вул. Шептицького. Фельдшер ШНМД повідомив про те, що  в канаву впав чоловік та потрібна допомога по витягуванні його для надання медичної допомоги. Виїздом до місця встановлено, що в канаву висотою орієнтовно 2 м., впав гр., 1964 р.н, житель с. Гвізд, який травмувався, йдеться в повідомленні управління з питань цивільного захисту ОДА.  Працівниками пожежно-рятувальної служби та місцевим населенням надано допомогу по витягу...
Спорт
У Кропивницькому завершився чемпіонат України серед юніорів по боксу. У загальнокомандному заліку Івано-Франківщина посіла 10-те місце із 17-ти команд. Перше загальнокомандне місце посіли боксери Вінницької області. Друге та третє місця посіли представники Кіровоградської та Донецької областей відповідно, йдеться на сайті sport.if.ua. Найуспішніше виступили прикарпатці Манів Артур та Ашот Качарян, які здобули срібні медалі у своїх вагових категоріях.  Чит...
Влада
Площа Міцкевича і вулиця Лесі Українки в Івано-Франківську відтепер пішохідні. Таке рішення ухвалив виконком, йдеться у сюжеті телеканалу «402 канал». Ділянку хочуть зробити безпечною для перехожих, і вберегти від прикрих випадків. Нещодавно вночі сюди заїхав джип – і збив один із новеньких ліхтарів. Підрядник, який проводив ремонт, змушений був повністю замінити пошкоджену опору, а це – 30 тисяч гривень. У комунальному департаменті звернулися у поліцію. С...
Влада
У Тисмениці на півдорозі зупинились ремонтні роботи моста. Водії обурені, адже для транспорту відкрита лише одна смуга руху. Міст обіцяли відновити до Дня незалежності, проте поки біля споруди - попереджувальні знаки, шлакоблоки та довгий ланцюг машин. Йдеться у сюжеті ОТБ «Галичина». «Ми не маємо по чому ходити, особливо важко матерям з візочками та пенсіонерам», – розповідає місцева жителька. Місцеві стверджують, що роботи простоюють уже два місяці. Гро...
Суспільство
Франківські освітяни отримали підручники для 4,5 та 7 класів. Про це у соціальній мережі повідомила секретар Івано-Франківської Міської ради Оксана Савчук. «Скоро школярі розгорнуть свіжонадруковані книги. Дякуємо бібліотекарям, які організували прийом підручників і вже почали доставляти їх до навчальних закладів», - пише Оксана Савчук. Крім того, уже відомо і про структуру навчального року в оствініх закладах Івано-Франківська. Повідомлення оприлюднили на...