• Головна
  • У січні в Івано-Франківську менше пекли хліба та булок
18:45, 28 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У січні в Івано-Франківську менше пекли хліба та булок

У січні 2019 р. порівняно з січнем 2018 р. підприємствами видобувної промисловості та розроблення кар'єрів в 1,5 рази збільшено добування гальки та гравію, що використовуватимуться як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, пише Бліц-інфо.

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об'ємом нетто не більше 2 л, масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо) (на 12,5–13,3%), сиру свіжого неферментованого, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції, пива солодового (на 25–42,9%). Про це інформує головне управління статистики.

Картинки по запросу хліб та булки

Картинки по запросу хліб та булки

Разом із цим, зменшено випуск хліба та зменшено кількість виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 2,5%, сухарів, сушок, грінок та виробів подібних підсмажених – на 21,2%, сиру плавленого – в 1,7 раза, пряників та виробів подібних – у 4,5 раза, печива солодкого – у 13,5 раза. Крім того, спостерігалося зменшення виробництва молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, тортів, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао (на 9,5–14,3%), карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, продуктів молоковмісних, інших, продуктів яєчних, свіжих, сушених, зварених на пару чи в киплячій воді, морожених чи консервованих (в 1,6–4,8 раза).

На рівні січня 2018р. вироблено олій рослинних інших, нерафінованих, соусів і продуктів для приготування соусів.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні 2019р. порівняно з січнем 2018р. збільшено виробництво комплектів і костюмів чоловічих та хлопчачих з тканини бавовняної або з волокон синтетичних або штучних, виробничих та професійних, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих, одягу і аксесуарів до одягу трикотажних машинного або ручного в’язання для немовлят (на 2% – у 2,1 раза). Водночас зменшено випуск пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, суконь трикотажних машинного або ручного в’язання, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів, трикотажних машинного або ручного в'язання (на 12,2–30,3%).

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва конвертів з паперу чи картону на 17,1%, газет, журналів та видань періодичних, які виходять менше чотирьох разів на тиждень, віддрукованих – на 8%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (крім каталогів рекламних) – на 4%. Випуск брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід зменшено на 5,7–31,7%, етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих, самосклеювальних – у 3 рази.

На рівні січня 2018р. вироблено деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм (крім брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, дубових), журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на рівні січня 2018р. залишився випуск фарб та лаків на основi полiакрилових чи вiнiлових полімерів, диспергованих чи розчинених у водному середовищі (уключаючи емалі та політури) і засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зросло виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, розчинів бетонних, готових для використання, на 19–39,6%, посуду столового і кухонного, з пластмас – у 5 разів. Разом з цим, зменшено випуск плит, листів, плiвок, фольги i стрічок, з полімерів етилену, неармованих або не з'єднаних з iншими матерiалами, завтовшки 0,125 мм і менше, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – на 14,3–33,3%.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск листів профільованих (ребристих) холодно-деформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої на 9,2%, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, інструментів для фрезерування, фрезів черв’ячних, змінних, для обробки металів, форм для лиття гуми або пластмас, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних, місткістю менше 50 л (у 2,1– 6,5 раза). При цьому зменшено випуск деталей, виливаних з чавуну ковкого, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для меблів, з металів недорогоцінних (у 3,7–4 рази), арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для будівель, з металів недорогоцінних, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цвяхів, кнопок, скобів та виробів подібних з металів чорних, міді, алюмінію (на 8,6–42,9%).

Серед продукції машинобудування зросло виробництво манометрів, датчиків, індикаторів та передавачів електронних, газомірів (уключаючи калібрувальні), апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних в 1,6–5 разів. Водночас зменшено випуск інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни автоматичні, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних, фільтрів всмоктувальних повітряних для двигунів внутрішнього згоряння, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних (на 8,7% – у 3 рази).

Читайте також: У Франківську проведуть фестиваль гумору "Фіґлі-міґлі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#видобування #Івано-Франківськ #підприємства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...