• Головна
  • Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську
15:18, 2 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську

Про цілющі властивості масажу, чув кожен із нас. Зцілення руками – один з найдавніших народних способів лікування. Ще не знаючи сучасної апаратури і методів, людина навчилася зцілювати багато захворювань за допомогою власних рук. На сьогоднішній день існує безліч технік масажу та найбільшою популярність користується вісцеральний масаж, який ви можете випробувати на собі в МЦ Репобона. 

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську, фото-1

Особливості вісцеральної методики 

Мета вісцеральної терапії – поставити з допомогою тактильного методу впливу на тіло, органи на правильне місце. В основі вісцеральної терапії лежить принцип того, що положення органів в черевній порожнині змінюється в процесі дихання і природних рухів, що може призвести до певних патологій. 

Масаж виконується тільки рухами рук. По суті, вісцеральний масаж є своєрідним коригуванням розташування органів у передній частині тулуба, при цьому він абсолютно не зачіпає м’язи спини. 

Вісцеральний масаж викликає дивні відчуття: лікар за допомогою м’яких натискань ніби пересуває органи всередині вас. Це не боляче, хоча іноді є відчуття дискомфорту. 

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську, фото-2

За допомогою вісцеральної техніки масажу можна вилікувати: 

  • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • захворювання органів видільної системи;
  • порушення в роботі жіночих органів;
  • різні види гриж;
  • захворювання чоловічих статевих органів;
  • профілактика захворювань серцево-судинної системи;
  • механічні ушкодження м’яких тканин, хвороби суглобів. 

Вісцеральний масаж – це лікувальна процедура тому обов’язково перед маніпуляцією виключити ряд протипоказань. Заборонено проводити вісцеральну терапію в період загострення інфекційних та вірусних захворювань, що супроводжуються високою температурою тіла та при наявності ран, які кровоточать в області живота. Серед інших протипоказів до проведення масажу можна відмітити: 

  • онкологія у всіх формах;
  • ймовірність кровотечі з внутрішніх органів;
  • тромбоз;
  • психічні захворювання;
  • стан алкогольної або наркотичної інтоксикації. 

Вісцеральна хіропрактика, що отримала в сучасному світі велику популярність, демонструє дивовижні лікувальні та оздоровчі результати. 

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську, фото-3

Техніка масажу 

Перед виконанням вісцерального масажу живота слід очистити шлунок, щоб виключити здуття і ущільнення. Останній прийом їжі повинен бути не раніше ніж за 2 години до початку сеансу. 

Масаж починається з легеньких надавлювань, це допомагає підготувати внутрішні органи до основної взаємодії. Процес натискання починається від верхньої частини живота до його низу. Зачіпаються печінка і селезінка, далі відбувається вплив на шлунок і підшлункову залозу. Процес закінчується на сечостатевій системі людини. 

В процесі сеансу пацієнт повинен налаштуватися, і навіть при неприємних відчуттях не повинен напружувати область живота, так як це ускладнює роботу масажисту. 

Влив на кожен орган має свої особливості. Наприклад масаж шлунку починається від пупка, і з допомогою пальців просувається на рівні цієї області. Потім рухи масажиста опускаються до підшлункової залози, яка знаходиться на відстані 2 пальців від пупка. Далі опрацьовується верхня частина товстого кишечника, звідки починається надходження їжі. Масаж кишечника виконується в клубової області, де одна з головних кісток формує таз. Масаж сечостатевої системи проводиться не прямим натисканням на сечовий міхур, а безпосередньо під ним, і зачіпає лобкову кістку. Далі масажист просувається до нирок, найчастіше ця ділянка найболючіша (так кажуть пацієнти). В області нирок потрібно глибоке продавлювання. Якщо спостерігаються сильні болі, лікар на деякий час зупиняє процес масажу і переміщується в іншу область. 

Після опрацювання всіх органів масаж закінчується легенькими дотиками по колу всіх раніше пройдених органів. Заспокійливі погладжування — завершальний етап вісцерального масажу. 

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську, фото-4

Процедура триває приблизно 60 хвилин. Вісцеральний масаж часто використовують разом з іншими способами лікування, приміром, з баночними масажами, або з медовими. Якщо грамотно поєднувати прийоми технік, можна отримати потрібне лікування, оздоровчий ефект набагато швидше. 

В МЦ Репобона до кожного хворого знаходять індивідуальний підхід. Кількість процедур залежить від проблеми, що вас турбує та загального стану вашого організму. В ідеалі лікарі призначають приблизно 10 масажів. Однак деяким хворим вистачить і однієї процедури. Якщо пацієнту призначається 2 і більше сеансів, тоді вони здійснюються так: з кожною наступною процедурою хворий орган продавлюється сильніше і сильніше. Організм адаптується до впливів, які йдуть ззовні і починає відновлювати життєво важливі процеси, що були порушені.

Вісцеральний масаж. Особливості процедури та де її пройти в Івано-Фракнівську, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#івано-франківськ #Вісцеральний масаж #медичний центр #репобона #медичні послуги #масаж #консультація лікаря #стоматологія #косметологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...