• Головна
  • Огляд криптобіржі Qmall. Чому крипта стає все більш популярною в Україні?
Новини компаній
11:30, 8 травня 2022 р.

Огляд криптобіржі Qmall. Чому крипта стає все більш популярною в Україні?

Новини компаній
Огляд криптобіржі Qmall. Чому крипта стає все більш популярною в Україні? , фото-1
  • Прийняття закону про віртуальні активи
  • Qmall - що за біржа і чим відрізняється
  • Картка Qmall - які основні переваги та фішки
  • Що ще пропонує Qmall?
  • Заключення

Нещодавно українським урядом були прийняті перші кроки з регулювання крипто індустрії в країні. Завдяки закону «Про віртуальні активи» державні органи та волонтери вже під час війни мали змогу приймати пожертви на допомогу армії та здійснювати закупки за кордоном саме у крипті. Більш того, криптовалюти все активніше використовуються і звичайними українцями, що надихнуло деяких вітчизняних розробників розпочати впровадження своїх рішень. Та чи може український ринок запропонувати гарні альтернативи таким гігантам як китайський Binance? І які цікаві фішки вони підготували для своїх користувачів?

Ми вирішили розглянути це питання на прикладі одного з «фрешменів» українського крипто ринку - біржі Qmall. Запуск платформи співпав з датою проведення найбільшої блокчейн-конференції України Blockchain.UA, де команда проекту мала змогу поспілкуватися з учасниками заходу та розповісти про свій продукт. Як стверджують розробники, головною метою Qmall є впровадження якісних інструментів, які дозволяють працювати з криптою навіть наймеш досвідченим українцям. Тут можемо погодитися: інтерфейс біржі дійсно зручний та інтуїтивно зрозумілий, на деяких сторінках розміщені відео гайди для новачків, які вперше реєструються на подібному сайті. Більш детальний огляд Qmall з відгуками користувачів можна переглянути за цим посиланням.

Можливо, з цією ж метою адаптації України до крипти, вже незабаром після запуску біржі був анонсований випуск власних, так званих, Q-карт. Якщо коротко, це звичайна карта Visa, яка прив‘язується до вашого біржового гаманця. Кожного разу, коли ви приходите до магазину, кав‘ярні, кінотеатру чи будь-якого іншого закладу, де приймають Visa (отже, всюди), ви можете розплатитися криптою з вашого Qmall-рахунку - під час оплати ваші ефіри та біткойни миттєво конвертуватимуться у гривню. Ми вважаємо, що таке ноу-хау дозволить значно прискорити процес впровадження крипти у наше повсякденне життя. Процес оформлення картки мало чим відрізняється від аналогічної операції у звичайному банку (тільки все проходить набагато швидше). Для цього вам варто лише:

  • пройти КУС-верифікацію на сайті
  • заповнити заявку на отримання карти
  • обрати дизайн
  • отримати карту та перевести на неї свій крипто баланс або якусь його частину.

Таким чином, українці мають змогу робити збереження в крипті та, без зайвих посередників і високих комісій за виведення коштів, напряму розплачуватися віртуальними активами.

До речі, на Qmall можна знайти багато різних токенів і монет, як відомих і дуже поширених (BTC, ETH, BNB, SOL), так і тих, що тільки починають набирати оберти, як-от TON, що за багатьма чутками може стати валютою для здійснення тих чи інших внутрішніх транзакцій у Telegram. Також ви можете скористатися токеном самої біржі - Qmall токеном. Платформа надає чимало преференцій холдерам - від знижки на торгові комісії до бонусів на купівлі з Q-картою. До того ж, токен продемонстрував позитивну динаміку: від 1 до 36 грн на момент написання статті, що може свідчить про високу зацікавленість українських користувачів у цьому проекті.

Очікується, що біржа розширюватиме перелік доступних валют, частково за рахунок проведення лаунчпадів для молодих і перспективних проектів, де кожен юзер може стати інвестором у той чи інший криптовалютний стартап. Нещодавно команда Qmall заявила про початок співпраці з французькою технологічною компанією Sophia Antipolis, що свідчить про намагання розробників розширити перелік доступних інструментів та значно покращити їх якість.

Ми раді, що вітчизняний ринок стрімко розвивається та розробляє для української аудиторії продукти, що здатні конкурувати на локальному ринку з такими гігантами як Binance. Проте, зважаючи на те, що біржа досить молода, їй ще потрібен певний час, щоб розробити та запровадити ті чи інші фішки. Тож будемо спостерігати за активністю команди у соціальних мережах. А поки, пропонуємо вам спробувати сервіс Qmall і поділитися у коментарях своєю думкою про біржу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Mstislav Rakich
8 листопада 2022 р., 15:24
Цікава стаття , дякую. Думаю, що крипта та блокчейн - перспективний сектор розвитку в Україні. Особливо для післявоєнної відбудови - може стати одним із провідних. А біржа Qmall непогана. Як для одно року існування показує гарні результати, на слуху. Сподіваюсь, що вони і далі будуть розвиватися як національний продукт.
live comments feed...