Новини компаній
16:21, 20 лютого 2023 р.
Картини за номерами для дітей - як вибрати сюжети і складність в залежності від віку
Новини компаній
Створення картин за номерами - нове захоплення, яке швидко набуло популярності у всьому світі. Перевага в тому, що таке хобі підходить буквально всім і кожному: чоловікам та жінкам, дітям та людям похилого віку. Воно не вимагає тривалого навчання та інтуїтивно зрозуміле, але при тому дозволяє робити справжні яскраві картини.
З якого віку дітям можна працювати фарбами?
Це питання задають собі багато батьків, які вперше дізналися про таке хобі. Насправді, відповісти на нього непросто. Адже кожна людина унікальна. Фахівці вважають, що прищеплювати дітям любов до мистецтва потрібно з 4-5 років, коли вони тільки-но починають освоювати дрібну моторику.
Але щоб робота не здалася дитині надто складною, краще дозволити їй брати в руки пензлик у 6-7 років, коли вона вже здатна твердо тримати ручку або олівець та може впевнено зафарбувати контур, не виходячи за його межі. Але, збираючись купити картини за номерами, потрібно все ж орієнтуватися на рівень складності. Він вказаний на кожному наборі і залежить від кількості та розміру ділянок, які потрібно зафарбувати. Крім того, слід обирати тематику, яка буде цікавою, та враховувати розміри зображення.
- Для найменших діток, приблизно 5-6-річних, можна обирати картини 1-2 рівня складності, розмірами від 20х20 до 30х40 сантиметрів. Сюжетом мають бути машини чи мотоцикли для хлопчиків, принцеси чи метелики для дівчаток. Також подобаються дітям картинки із зображенням звірят.
- Для трохи старших дітей, 7-8 років, можна рекомендувати складніші малюнки, що зображають героїв мультфільмів або компьютерних ігор, розмірами до 40х50 см, рівня не вище 3.
- 12-річним підліткам сподобаються складні роботи з великою кількістю фарб. Їм ми пропонуємо купити картини за номерами в Одесі з більш складною тематикою та вищим рівнем складності (до 4 рівня). Це можуть бути краєвиди, натюрморти (десерти), літаки, космічні сюжети, зображення людей.
Чим корисні для дітей такі набори?
Сучасні дослідники вважають, що за деталі картини відповідає одна півкуля мозку, а за колірну гаму зображення - інша. Перетворення схематичного поля, що спочатку виглядає, як лабіринт хаотичних ліній і цифр, на кольоровий малюнок, допомагає дитині синхронізувати та взаємно посилити роботу двох півкуль мозку, ненав'язливо та поступово змусити свідомість розвиватися.
Крім того, при розмальовці розвиваються:
- дрібна моторика;
- посидючість та терпіння;
- увага до деталей;
- акуратність;
- кмітливість.
Важливим є також розвиток потягу до творчості, властивий будь-якій дитині, підвищення самооцінки та надбання гордості досягнутим результатом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:01, 10 грудня
19:01, 10 грудня
11:23, 2 грудня
19:01, 10 грудня
19:01, 10 грудня
live comments feed...