• Головна
  • Допомога з написанням курсової: як знайти правильного наукового керівника та скласти план дослідження
Новини компаній
15:55, 4 травня 2023 р.

Допомога з написанням курсової: як знайти правильного наукового керівника та скласти план дослідження

Новини компаній

Навчання в українських ВНЗ передбачає написання низки письмових студентських робіт, які оцінюються спеціально створеною комісією. Оцінювання роботи складає оцінку знанням та навичкам, отриманих студентом за період навчання.

Не всі студенти здатні власноруч написати дипломну чи курсову, бо це складно та займає значно багато часу. Однак рішення є – замовити послугу написання роботи. Але попередньо слід правильно обрати наукового керівника, а далі слід скласти план дослідження.

Де шукати наукового керівника?

Найчастіше студенти та аспіранти шукають керівника для наукової роботи серед вже знайомих професорів з власної кафедри. Такий підхід простіший, але не у всякому випадку він виявляється правильним

На сайтах фірм, де можназамовити магістерську роботу, кожен студент чи аспірант може знайти для себе кандидата в якості наукового керівника. На відповідній сторінці можна знайти анкету потенційного керівника, з якої можна дізнатись:

  1. ПІБ кандидата.

  2. Наукова ступінь та інші досягнення.

  3. Контактні дані для зв’язку.

Є ще один спосіб пошуку – подати оголошення у відповідному виданні або на сайті. Однак найбільш ефективно шукати собі наукового керівника саме на перевіреному сайті, де лише вигідні та актуальні пропозиції.

Щодо плану дослідження

Навіть якщо Ви збираєтесьзамовити дипломну роботу, слід знати, як правильно скласти план науково-дослідницької роботи. Щоб скласти план правильно, треба виконати наступне:

  • обрати тему майбутнього дослідження та письмової роботи;

  • оцінити наявність матеріалу для написання роботи та вивчити їх;

  • намітити цілі майбутнього дослідження, а також визначити об’єкт;

  • обрати підходящі методи та способи дослідження.

Важливо: складений план студентської роботи має відповідати певним стандартам. Однією з таких вимог є дотримання певної структури, в котрій мають бути присутні такі частини:

  1. Вступ – це лаконічний опис об’єкта та предмета з акцентом на актуальність теми. Обов’язково згадуються методи дослідження, які використовує автор.

  2. Аналіз літературних джерел, мета вивчення існуючих сьогодні гіпотез, наукових теорій, рішень, розробок. До речі, ширший список використаної літератури, тим глибші знання теми демонструє автор.

  3. Вступна частина, яка присвячується розгляду існуючих на сьогодні концепцій та тверджень щодо досліджуваної теми. На їх підставі автор висуває власні теорії, які мають бути доведені.

  4. Основна частина дослідження є нічим іншим, як теоретичною базою, на основі якої автор проводить практичні дослідження та досліди.

Складаючи приблизний план роботи, її автор має висунути власну гіпотезу, яку необхідно перевірити у процесі проведення самого дослідження. З цією метою необхідно розділити майбутню працю на теоретичну та практичну частину, діючи за схемою «ідея – вивчення теорії – експеримент – опрацювання результатів – висновки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...