Новини компаній
15:28, 21 березня

Як люди відчувають депресію?

Новини компаній

Депресія класифікується як розлад настрою. Її можна описати як почуття смутку, втрати або гніву, які заважають людині виконувати повсякденні справи.

За оцінками Центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC), 8,1 відсотка дорослих у США у віці 20 років і старше мали депресію протягом 2-тижневого періоду, десь між 2013 і 2016 роками.

Люди переживають депресію по-різному. Вона може заважати їхній повсякденній роботі, що призводить до втрати часу і зниження продуктивності. Вона також може впливати на стосунки та деякі хронічні захворювання.

Як люди відчувають депресію?, фото-1

Стани, які можуть погіршитися під впливом депресії, включають

  • артрит
  • астма
  • серцево-судинні захворювання
  • рак
  • діабет
  • ожиріння

Важливо розуміти, що іноді сумувати - це нормальна частина життя. Ми всі переживаємо сумні та засмучуючі події. Але якщо ви регулярно відчуваєте пригніченість або безнадію, можливо, у вас депресія.

Депресія вважається серйозним медичним станом, який може погіршитися без належного лікування. Люди, які звертаються за лікуванням, зазвичай помічають поліпшення симптомів протягом декількох тижнів.

Симптоми депресії

Депресія може бути чимось більшим, ніж постійний стан смутку або відчуття "пригніченості".

Велика депресія може викликати різні симптоми. Деякі з них впливають на ваш настрій, а інші - на ваше тіло. Симптоми також можуть бути постійними або з'являтися і зникати.

Чоловіки, жінки та діти можуть відчувати симптоми депресії по-різному.

Чоловіки можуть відчувати симптоми, пов'язані з настроєм, такі як гнів, агресія, дратівливість, роздратованість, тривожність, неспокій емоційним самопочуттям, наприклад, відчуттям рожнечі, смутку, безнадії поведінка, наприклад, втрата інтересу, відсутність задоволення від улюблених занять, швидка втомлюваність, думки про самогубство, надмірне вживання алкоголю, наркотиків, залучення до ризикових видів діяльності сексуальний інтерес, наприклад, зниження сексуального потягу, відсутність сексуальної функції когнітивні навички, такі як нездатність зосередитися, труднощі з виконанням завдань, затримка відповідей під час розмови порушення сну, зокрема безсоння, неспокійний сон, надмірна сонливість, неможливість заснути вночі фізичне самопочуття, наприклад, втома, ломота, головний біль, проблеми з травленням.

Жінки можуть відчувати симптоми, пов'язані з настроєм, наприклад, дратівливість емоційне самопочуття, наприклад, відчуття смутку або порожнечі, тривоги або безнадії поведінкою, наприклад, втрата інтересу до діяльності, відсторонення від соціальних зв'язків, суїцидальні думки когнітивні здібності, наприклад, уповільнення мислення чи мовлення режим сну, наприклад, труднощі із засинанням, ранні прокидання, проспання фізичне самопочуття, наприклад, зниження енергії, підвищена втомлюваність, зміна апетиту, зміна ваги, дискомфорт, біль, головний біль, посилення судом тощо.

Діти можуть відчувати симптоми, пов'язані з настроєм, наприклад, дратівливість, гнів, перепади настрою, плач емоційним самопочуттям, наприклад, почуттям неадекватності (наприклад, "я нічого не можу зробити правильно") або відчаю, плачем, сильним сумом поведінка, наприклад, неприємності у школі або відмова ходити до школи, уникання друзів чи братів/сестер, думки про смерть або самогубство когнітивні навички, наприклад, труднощі з концентрацією уваги, погіршення шкільної успішності, зміни в оцінках режим сну, наприклад, труднощі із засинанням або пересипання фізичне самопочуття, наприклад, втрата енергії, проблеми з травленням, зміна апетиту, втрата або збільшення ваги.

Всі ці симптоми можуть бути ознакою депресії, але діагностувати її може тільки фахівець. Підібрати гарного психолога можна на порталі AboutYou https://aboutu.live/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депресія #AboutYou
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...