• Головна
  • Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (ФОТО)
17:10, 28 липня 2015 р.

Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (ФОТО)

Івано-франківська каноїстка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в юніорській каное-одиночці та віце-чемпіонкою - в спринті.

Здобувши "золото", Людмила Лузан увійшла в історію, ставши першою чемпіонкою світу серед юніорів на дистанції 500 метрів, - пише сайт 0342.ua з посиланням на sport.if.ua.

Про свої претензії на перемогу в цьому виді вона заявила ще в попередніх заїздах, показавши другий результат в обох вікових категоріях. І в фіналі не втратила свій настрій і вже на початку дистанції вийшла в лідери.

Головним конкурентом в боротьбі за перемогу стала переможниця в спринті білоруска Надія Макарченко. Українка довгий час мала перевагу десь чверть корпусу. Електронний секундомір на половині дистанції помилково показував перевагу білоруської веслувальниці. Макарченко спробувала надати цій ситуації реальних обрисів і десь за 100 метрів почала потужно фінішувати. З кожним гребком вона скорочувала відставання, а метрів за десять до фінішу човни взагалі порівнялися. Але Людмила знайшла чим відповісти - останній, надпотужний гребок залишився за нею.

За відеотрансляцією сумнівів не було: Людмила Лузан - чемпіонка світу. На цей раз цей факт підтвердила і електроніка. Результат - 2.20,380 та чотири десятих переваги перед конкурентом.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное проходив у португальському місті Монтемор-у-Велью.

Франківська спортсменка здобула «золото» та «срібло» на чемпіонаті світу (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію