• Головна
  • Дівчина з Івано-Франківська перемогла у спортивному забігу на 21 кілометр
17:15, 24 квітня 2017 р.

Дівчина з Івано-Франківська перемогла у спортивному забігу на 21 кілометр

Вчора, 23 квітня на "Львівському напівмарафоні" франківчанка Оксана Угринчук фінішувала першою серед жінок.

Як зазначається на сторінці напівмарафону на порталі Runstyle, львівський легкоатлет Тарас Сало подолав 21-кілометрову дистанцію за 1 годину 10 хвилин і 46 секунд, друге місце посів івано-франківець Володимир Юрчук (1 година 13 хвилин і 18 секунд), третє – Анатолій Демида з м. Тульчин Вінницької області (1 година, 15 хвилин і 23 секунди), пише Zaxid.net.

Серед жінок першою стала Оксана Угринчук з Івано-Франківська (1 година, 28 хвилин і 56 секунд), другою – тернополянка Ірина Масник (1 година, 31 хвилина і 27 секунд), третьою — львів'янка Тетяна Давиденко (1 година, 49 хвилин і 36 секунд).

Переможці отримали медалі та призи. Напівмарафон стартував о 10:00 від Оперного театру. Маршрут пролягав по просп. Свободи, через вул. Пекарську, Мечникова та Левицького і закінчився на центральній алеї парку Погулянка. Участь у змаганні взяли близько 400 людей, фінішували 305 учасників. Крім українців, бігли громадяни США, Нідерландів, Швеції, Польщі та Білорусі.

10687494_1552263495007285_2833609339789337557_oОксана Угринчук (фото з соціальної мережі)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію