Анонсуємо новий напрямок туристичного клубу "Вище Неба". Розпочнемо літо з мандрівки на полонину "Боржава". Ці вражаючі простори що споглядаються з масиву відкриють для вас Карпати із зовсім нового ракурсу. Відвідаємо такі вершини як Гимба, Стій, Великий Верх, Плай, Темнатик, а також водоспад Шипіт, неподалік якого щорічно на Івана Купала відбувається фестиваль неформальних субкультур. Дозу захвату гарантовано.

Маршрут: м. Львів - с.Воловець - с. Подобовець — водоспад Шипіт — гора Гимба (1491 м) — гора Стій (1681 м) — гора Великий Верх (1598 м) — гора Плай (1330 м) — метеостанція — закинута сироварня — гора Темнатик (1343 м) — м. Воловець - м. Львів

Детальний опис маршруту
Вартість 1500 ₴
Тривалість: 4 дні

День 1 (водоспад Шипіт) 3,5 км
Збір групи на приміському вокзалі у місті Львів до 09:00. О 09:07 електропотягом виїзд до м. Воловець. Звідси відправимось до села Подобовець Закарпатської області. Тут розпочнеться наш трек. Також кого цікавить варіант переїзду з Івано-Франківська, є можливість підсісти на цей ж електропотяг у місті Стрий. Звідси він відправиться об 11:01. Хто рухається з далеких міст можете розглядати прямі маршрути до Воловця, тільки розраховуйте час таким чином щоб прибути не пізніше 14:00.
Прибувши до місця призначення рухаємось до водоспаду Шипіт, неподалік якого зупинимось на першу ночівлю.

День 2: (Великий Верх 1598) 7,4 км
Поснідавши починаємо підйом на хребет рухаючись 3,6 км до вершини Гимба (1498). Звідси перехід 3,8 км до вершини Великий Верх (1598) на схилах якої розіб'ємо табір.

День 3: (Стій 1681) 12,5 км
Вихід до найвищої гори масиву Стій (1681) 4,5 км в одну сторону. Поверненням перехід 3,5 км до гори Плай. Зупинка на ночівлю

День 4 (Темнатик 1343) 8,7 км
Останній день мандрівки. Перехід через вершину Темнатик (1343) та спуск до міста Воловець звідки повернемось до Львова.
Варіантом зворотнього переїзду як основного визначаємо електропоїзд до Львова о 18:41, що на кінцеву станцію прибуде о 21:50. В разі необхідності швидшого повернення, так як з гір ми спустимось однозначно швидше, можна розглядати варіант потягів що рухаються на далекі напрямки, автобуси, чи Бла Бла Кар.

Важливо:
Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 300 грн. В разі вашої відмови від мандрівки, дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.

У вартість включено:
- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.);
- вхід у заповідник;
- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту;
- оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження;
- групова аптечка.

У вартість не включено:
- проїзд зі Львова до початку маршруту та зворотньо (враховуючи факт того що доїжджатимемо електропотягом, вартість переїздів в 2 сторони обійдеться орієнтовно 150 грн, це також з урахуванням місцевого транспорту до села Подобовець)
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Спорядження:
Обов'язкове особисте спорядження:
- Туристичний рюкзак (об’єм 50-80 літрів);
- Намет;
- Спальний мішок;
- Каремат;
- Налобний ліхтарик;
- Кружка, миска, ніж, ложка;
- Дощовик.
При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.